סוגי ארונות אמבטיה

סוגי ארונות אמבטיה

בכל אמבטיה צריך ארון. הארון ממלא תפקיד חשוב כל כך בהיותו מקום לאחסון חפצים, להנחת פריטים ולארגון כללי של הציוד שמשמש אותנו בחדר. יש לנו לא מעט חפצים שצריכים להיות בחדר האמבטיה, ולכן אנו צריכים להתאים את הארון לפי השימוש שלנו. מעבר לכך צריך לזכור שארון אמבטיה עומד להיות נוכח בסביבה לחה באופן קבוע. דבר שדורש התייחסות והתאמה. שכן ארונות אמבטיה צריכים להתאים ללחות שמאפיינת את חדר הרחצה וגם שיהיו אביזרים לאמבטיה מאיכות טובה כדי שהם ישמרו על שלמותם לאורך זמן.

סוגי ארונות אמבטיה

אילו סוגים של ארונות אמבטיה קיימים?

כאשר באים לבחור ארון אמבטיה, ניתן לגלות תיכף ומיד שהכי משתלם ארונות אמבטיה עם כיור ושיש מבחר מגוון של ארונות. לכל ארון מאפיינים ומטרות. עלינו לבחור חכם את הארון שיתאים לנו וישמש אותנו כיאות.

  • ארונות תלויים – ארונות אמבטיה תלויים אלו ארונות שמוכרים גם בשם צפים. הם מבוקשים ופופולריים מאוד. זאת בגלל שהם לא מונחים על הרצפה ממש ולכן גם לא נחשפים לרטיבות אם יש על הרצפה. כמו כן הם לא תופסים שטח על הרצפה כמו ארון אחר.
  • ארונות מונחים – ארון שמונח על הרצפה. זהו ארון שגרתי ומוצלח שמתאים במיוחד לחדרי אמבטיה מרווחים בהם אין חשש לתפוס שטח מלא עבור הארון.
  • ארון אפוקסי או ארון פורמייקה – הארונות שונים זה מזה גם מבחינת חומר הגלם ממנו הם מיוצרים. תמיד צריך לזכור שארונות אמבטיה צריכים להיות עמידים ואיכותיים, ולשרוד גם תנאי לחות. משמעותי בבחירת חומר הגלם ותהליכי העבודה שבוצעו ברהיט.
  • ארון מיני – לא בכל חדר אמבטיה יש מקום לארון גדול. ניתן לשלב באמבטיות כאלו ארון מיני. מדובר על ארון מינימלי בגודלו. אך האפשרות להניח חפצים קטנים בהחלט מקל מאוד ומאפשר לנו לשמור על סדר וארגון בחדר האמבטיה.
אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תהפכו את המטבח שלכם למושלם?
המטבח שלנו הוא חלק בלתי נפרד ממהות הבית, ולכן חשוב שהוא יהיה מעוצב בצורה מותאמת אישית ונכונה לבית....
קרא עוד »
אוק 16, 2017
וילות נופש בצפון שכל משפחה עם ילדים צריכה להכיר
תכנון חופשה משפחתית יכול להיות מרגש ומלחיץ כאחד. איזון בין תקציב, נוחות וכיף אינו משימה קלה, במיוחד...
קרא עוד »
ספט 21, 2023
איך יודעים שצריך להחליף מזוזה?
אחד מתשמישי הקדושה שיש לכל אחד מאיתנו בבית הוא המזוזה. המזוזה היא מצווה שנועדה לשמור עלינו מכל מיני...
קרא עוד »
דצמ 08, 2021