סוגי מקלחונים – אילו סוגים קיימים ואיך אפשר לבחור את הסוג הנכון עבורנו?

כפי שאנחנו יכולים להניח, ישנם מקלחונים מסוגים שונים אשר יכולים להתאים לשימושנו, בין אם זה לבית ובין אם זה למשרד או לעסק בכלל. היום אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד מבנים שיש בהם מקלחון, לעיתים על חשבון מקלחת ולעיתים לצד מקלחת רגילה. מקלחון כידוע, תופס פחות מקום ולכן ישנם הרבה מאוד אנשים המעדיפים להתקין אותו ולא אמבטיה רגילה. 

אנחנו יכולים למצוא סוגים ודוגמאות שונים של מקלחונים, הנבדלים אחד מהשני בעיצוב, בתכנון וכמובן שזה גם משפיע על הגודל ועל אופי השימוש בהם. חשוב לציין, אם אנחנו בוחרים מקלחון מסוג מסוים מקלחון חזיתי למשל, אז עלינו להתאים את החדר עבורו. אנחנו צריכים לדעת כיצד והיכן להתקין אותו בשביל שנוכל להשתמש בו בצורה נוחה וכן בשביל לתחזק אותו כראוי. 

מעבר לכך, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שהסגנון של המקלחון ישפיע גם על העיצוב של החדר בכלל. לכן אנחנו צריכים לדעת איך לבצע את ההתאמות הנכונות מכל ההיבטים הנדרשים. 

אילו סגנונות קיימים?

ראשית, אנחנו יכולים למצוא מקלחונים עשויים מזכוכית (הקליקו לאתר אגם עיצובים בזכוכית לצפייה בכל סוגי המקלחונים). מדובר על מקלחון אשר התיחום שלו הוא על ידי זכוכית רגילה, בין אם זה בחצי גובה ובין אם זה בגובה שלם. 

שנית, אנחנו יכולים למצוא מקלחונים עם תיחום מאלומיניום או מפלסטיק איכותי. כולל שימוש בדלתות אקורדיון או דלתות הזזה וכן דלתות ציר. צריך לקחת בחשבון את הצורך לשמור על החומר ממנו עשוי המקלחון. 

שלישית, ניתן למצוא מקלחונים שהתיחום הוא קירות החדר. במקרה כזה, צריך להתקין דלת או מנגנון אחר שימנע מעבר של מים החוצה וכן ימנע מאנשים להיכנס למקלחון בזמן שמישהו מתקלח. בדרך כלל זה מקלחון אידיאלי עבור מי שיש לו חדר קטן. 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הגיע הזמן לגריל גז מומלץ
הלכתם לעל-האש, והבשר יצא מושלם, ואתם תוהים לעצמכם - "מה הם עשו לבשר שהפך אותו לכל-כך טוב, כל כך טעים, שלא...
קרא עוד »
ינו 28, 2021
פוליש לרצפה לאחר צביעת דירה
המראה של הרצפה משפיע מאוד על האופן שבו נראה החלל כולו- בית, דירה, משרד או כל חלל אחר המשמש לצורך מגורים...
קרא עוד »
דצמ 31, 2015
שינוי מראה הבית בעזרת כורסאות מעוצבות
כורסאות מעוצבות מוסיפות המון חן בכל מקום בו בוחרים להציב אותם. אבל מעבר לעיצוב הייחודי הנוצר בזכות...
קרא עוד »
דצמ 29, 2016