פמוטים לשבת

פמוטים לשבת זה מוצר בסיסי שקיים בכל בית יהודי. אין כמו נרות השבת שמכניסות לבית את קדושתה של השבת, את ההוד והיופי המיוחדים שלה ואת התחושה העמוקה שאומרת – 'שבת היום להשם'.

אז נכון שאפשר להדליק את נרות השבת גם בשתי נריות קטנות בלי כל פמוט מיוחד. עם זאת ברור שאין כל השוואה בין נרות הדולקות בתוך זוג פמוטים לבין נרות הדולקות סתם כך על מגש.

אז מבחינת המצווה של הדלקת נרות שבת אין למעשה הבדל בין הנרות עם הפמוטים לבין אלו שהם בלי הפמוטים. אך ברור שכבוד השבת מתרבה כאשר מהדרים בהדלקת הנרות ומפארים אותה באמצעות פמוטים מיוחדים ויוקרתיים.

סגולה לבנים תלמידי חכמים

מובא בדברי חכמינו זיכרונם לברכה כי כל המהדר בהדלקת הנר הווין לו בנים תלמידי חכמים. ההידור הידוע ביותר זוהי הדלקת הנרות בשמן זית. כדי להדליק נרות בשמן זית, צריך כמובן את הציוד המתאים לשם כך. מה שאומר כוסיות שאפשר ליצוק בהם את שמן הזית, להכניס בתוכם את הפתילה ולהדליק את נרות השבת בביטחה.

 כדי שהכוסיות עם נרות השבת יעמדו במקום יציב ומסודר, חשוב מאוד להכניס אותם אל תוך פמוטים מתאימים שיחזיקו את הכוסיות בצורה יציבה ובטוחה. לשם כך צריך שיהיו פמוטים מתאימים.

לרכישת פמוטים ומוצרי יודאיקה נוספים: https://israelijudaicahouse.com/

משקיעים בפמוטים לכבוד שבת קודש

כשאתם רוצים לקנות פמוטים מהודרים לכבוד שבת, אתם יכולים ללכת על פמוטים העשויים כסף ואתם גם יכולים לבחור פמוטים עשויים קריסטל. יש כאלה שילכו על העתיק והנוסטלגי ויקנו את הפמוטים דווקא בחנות יודאיקה.

כך או כך, תמיד חשוב לבחור פמוטים העשויים מחומר בטיחותי שלא יתלקח, פמוט יציב שישמור על הנרות וכמובן פמוט יפה שישדרג את שולחן השבת ואת המראה השבתי בבית.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה עיצוב פנים מתאים לכם?
מעצבים מחדש את מרחב המגורים או את מרחב העבודה? איזה סגנון עיצוב מתאים לכם? הנה רשימה של סגנונות נפוצים...
קרא עוד »
אוק 21, 2020
למה חשוב לעבוד עם אדריכל מנוסה?
הכותבת מספרת כי האדריכל הוא איש מקצוע בעל ניסיון בתכנון בתים. הוא/היא עבד עם לקוחות בכל מיני פרויקטים...
קרא עוד »
ינו 31, 2023
פרויקטים חדשים בנתניה
כמו בלא מעט ערים ברחבי הארץ, הרי שגם בעיר נתניה אפשר למצוא שורה ארוכה של פרויקטים אשר נבנים בתקופה זו...
קרא עוד »
אוק 23, 2017