לוחות סולאריים לבית – 5 דגשים ששווה להכיר

לוחות סולאריים לבית

חיסכון בכסף בחשבון החשמל שלך, הפחתת טביעת הרגל הפחמית שלך ושיפור הערך של הבית שלך – היתרונות של מעבר סולארי מושכים עבור רוב בעלי הבתים. בעוד שרוב האנשים יכולים להרוויח מהתקנת פאנלים סולאריים, ישנם סגנונות גג, מיקומי בית וגורמים אחרים המשפיעים על כמות האנרגיה שתוכלו לייצר וכמה עליכם לצפות להוצאות על מערכת. כשאתה חוקר חברות פאנלים סולאריים, סקור תחילה את חמשת הגורמים הללו כדי לעזור לך להעריך את ייצור האנרגיה שלך ואת פוטנציאל החיסכון שלך, בדקו גם בכתובת זו מידע נוסף.

1. מצב הגג, החומר והפריסה שלך

אחד הדברים הנהדרים בפאנלים סולאריים הוא העמידות שלהם. רוב המערכות יכולות להחזיק שלושים שנה ומעלה. עם זאת, כאשר גגות אספלט מחזיקים בדרך כלל כעשרים שנה, זה אומר שהגג שלך צריך להיות במצב מצוין לפני התקנת לוחות. 

2. המיקום שלך

ככל שהשמש זורחת יותר על גבי הפאנלים הסולאריים שלך, כך הם יפיקו יותר אנרגיה. תרצה לקבוע את כיוון הבית שלך. גגות הפונים דרומה, דרום-מזרח ודרומית-מערבית יפיקו את האנרגיה הגבוהה ביותר לבתים מעל קו המשווה, ואילו בדרך כלל קשה יותר לעבוד עם גגות הפונים לצפון. 

3. אפשרויות הפאנל שלך

בעוד שהפנלים המסורתיים המותקנים על הגג הם הבחירה הפופולרית ביותר, מומלץ לשקול מערך רכוב על הקרקע. מערכות אלה ניתנות להתקנה בכל מקום בנכס, מה שהופך אותן לאידיאלי עבור אלו עם גגות הפונים צפונה או שאין מספיק שטח גג. עם זאת, לוחות רכובים קרקע הם לעתים קרובות יקרים יותר, מכיוון שהם דורשים יותר עבודה וחומרים. 

4. סוג הפאנלים

יחד עם מיקום הפאנלים, תוכלו גם לבחור מבין כמה סוגי פאנלים. שאל תמיד לגבי יעילות הפאנלים, שכן לוחות יעילות גבוהה יותר יספקו תשואות גבוהות יותר. 

5. אפשרויות המימון שלך

העלות בפועל להתקנת מערך סולארי תלויה במספר גורמים, כולל סוג הפאנלים, גודל המערכת והחברה בה אתה משתמש, אם חסר לך הכספים, אינך יכול לבקש הלוואה או פשוט לא רוצה לרכוש מערכת, אתה יכול להשכיר מערך סולארי. חברת השמש תחזיק בפאנלים ותשלם דמי שכירות קטנים. יש לך גם אפשרות להתקשרות בהסכם רכישת חשמל, המאפשר לך לקנות אנרגיה מוזלת מהחברה שמתקינה ומתחזקת פאנלים בנכס שלך.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה מיוחד ברמקולים שקועים?
רמקולים שקועים נחשבים פתרון מושלם לכל מצב בו אתם זקוקים לסאונד טוב, אשר יבקע במרחבים שונים. רמקולים...
קרא עוד »
ינו 25, 2023
לימודי נגרות – יצירה, אמנות, עבודה במקצוע שנוגע
מהם לימודי נגרות? למי הם מתאימים? ומדוע לימודים אלה נחשבים למקצוע שבו אפשר גם לעסוק באומנות וגם לעבוד....
קרא עוד »
אוג 09, 2017
צמחים לעיצוב הגינה
החצר שלנו יכולה להראות מושכת מאוד כאשר אנחנו מטפלים בה. גינון יעזור לכם ליצור חצר יפה ונעימה לעין, על...
קרא עוד »
דצמ 27, 2020