מצלמות נסתרות – איך יודעים איפה להתקין אותן?

כשאנחנו מתבקשים להתקין מצלמות במבנה מגורים או בבית עסק, עומדות בפנינו שתי שאלות עיקריות. הראשונה היא, האם נרצה שיהיו אלו מצלמות אלחוטיות נסתרות או מצלמות גלויות. השנייה היא, האם נרצה שהמצלמות יהיו מסוג כזה או מסוג אחר, כלומר אילו מצלמות נרצה לקנות ולהשתמש בהן. 

באופן טבעי, התשובה לשאלה הראשונה תשפיע על השאלה השנייה, שכן יש הבדל בין מצלמות נסתרות למצלמות גלויות. אם אנחנו בוחרים להשתמש במצלמה נסתרת, אז היא צריכה להיות בנויה בצורה שונה מאשר מצלמה גלויה. היא חייבת להיות כזו שאי אפשר לגלות אותה, אי אפשר לדעת איפה התקנו אותה ומה היא מצלמת. זו הסיבה שהמצלמה יכולה להיות במקומות שונים ולא בהכרח צפויים. 

לפני שנסביר איך בוחרים איפה להתקין אותה, חשוב להבהיר כאן, שהבחירה במצלמה נסתרת היא לא מקרית. המטרה של המצלמה היא לתעד דברים שאנחנו לא רוצים שהצד המצולם ידע שצילמנו. לכן, אנחנו נרצה להשתמש באופציה זו. 

איפה נכון להתקין מצלמה נסתרת?

אנחנו יכולים לבחור מקומות שונים להתקנת מצלמה נסתרת. יש לנו אפשרות להשתמש במצלמות נסתרות נייחות, כאלה שמוצבות במקומות שונים, למשל בין הרהיטים, בין הספרים, בתוך גוף תאורה, בתוך אגרטל של עציץ ועוד. אנחנו יכולים גם להשתמש במצלמות נסתרות ניידות, אם המטרה היא לצלם דברים תוך כדי תנועה, ברכב או בכל מקום אחר. 

בסופו של דבר, אנחנו נבחר להתקין מצלמה נסתרת על פי השטח שהיא תוכל לקלוט,ככל שהוא יהיה גדול יותר זה יהיה טוב יותר, כמו כן, אנחנו צריכים לוודא שהמצלמה קולטת את הדברים בצורה מאוד ברורה וחדה, אפשר לזהות כל פרט ובוודאי כל אדם שעובר ליד או מול המצלמה שלנו. 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מוצאים דירות למכירה בצפון?
בניגוד לעבר, היום מאוד קל למצוא דירות למכירה, לא רק באזור המרכז אלא גם באזור הצפון. כידוע, אזור זה מושך...
קרא עוד »
אוק 04, 2022
בחינת חלופות חדשניות: שיפור מערכות ישיבה ועמדות מחשב
בעידן הדיגיטלי של היום, היחסים שלנו עם הטכנולוגיה עמוקים יותר מאי פעם. אנו מבלים חלק ניכר מחיינו...
קרא עוד »
דצמ 17, 2023
להשכרה במודיעין
בשנים האחרונות ישנה מגמה של זוגות צעירים, סטודנטים, יחידים, ואפילו משפחות גדולות להחליט מתוך עיקרון...
קרא עוד »
אוג 30, 2019