ערסלים לחצר ולגינה

ערסל

לגינה שבחצר בבתים צמודי קרקע יש משמעות  מיוחדת. היא מהווה חלק בלתי נפרד מהבית ולמעשה מתוכננת כהמשך שלו. בגינה כזאת אוהבים לבלות ולהתפנק ואחד הפינוקים היותר פופולאריים הוא רביצה על ערסל.  ניתן למצוא שני סוגי ערסלים עיקריים, כאלו שנועדו לשכיבה ואחרים לישיבה. ערסלים לשכיבה מתחברים לשני מוקדים, ולרוב, לשני עצים חסונים שיכולים לשאת משקל של שני אנשים גם יחד. במקרים אחרים, ניתן להתקין עמודים מבוטנים, או לרכוש מתקנים  מוכנים עם ערסלים התלויים בתוכם שאותם ניתן להזיז ממקום למקום. מבחינים בערסלים תלויים ממספר סוגים. ערסלי חבלים, ערסלים קלועים  וערסלי בד.

ערסלי חבלים – קלועים מחבלים חזקים וככל  שהמשבצת הנוצרת בקליעה קטנה יותר כן, הם נוחים יותר לשכיבה. יתרון אחד חשוב שלהם הוא  האוורור המעולה שמונע הזעה בימי קיץ לחים.

ערסלי שכיבה קלועים – נוחים ביותר בגלל שהם חזקים ביחס למשקלם, תומכים היטב בגוף ומאווררים. הקליעה נעשית מחבלי כותנה או חבלים שמשולבים בהם סיבים פלסטיים.

ערסלי שכיבה מבד – נוחים לשכיבה בגלל  שהבד מקבל בקלות את צורת הגוף והשכיבה עליו נינוחה מאוד. החיסרון שלהם הוא שהאוורור שלהם נחות ביחס לערסלי חבלים. מייצרים אותם מבדי קנבס, ומבדים עבים אחרים כולל סינטטיים.

קיימים ערסלי שכיבה שנועדו עבור אדם אחד או עבור זוג בהתאמה.

ערסלי ישיבה

ערסלי ישיבה מתחברים רק במקום אחד. יש כאלו שניתן לחברם לעץ חסון שגדל בגינה, אחרים, לקורת ברזל או עץ של פרגולה או קורת עץ אחרת שמתחברת לקיר חיצוני של הבית. קיימים ערסלי ישיבה שמונחים על  הקרקע והם די יציבים לשאת  משקל אדם אחד לפחות. ערסלי ישיבה עשויים  מחומרים שונים. הבסיס ברבים מהם עשוי  מתכת בצבעים שונים וניתן למצוא מספר עיצובים של יצרנים שונים. הערסל עצמו עשוי מחומר הקרוי ראטן סינטטי ומתחבר בנקודת חיבור עליונה. קיימים ערסלים שניתן לשבת עליהם בתנוחות שונות ויש ערסלים ארוכים יותר שניתן לשכב עליהם עם רגליים פשוטות קדימה לכל אורכן. לערסלים קיימים ריפודים שונים השונים ביניהם בסוג הבד, בעובי הריפוד, ובצבעים. המזרנים שמיועדים לשכיבה מגיעים עם תמיכה מתאימה לראש. גם בערסלי ישיבה בעל נפח גדול שניתן לשקוע  בהם בתנוחה עוברית ניתן למצוא מזרנים עם תמיכת ראש מתאימה. ערסלים אלו מיוצרים בהתאמה עבור משתמש אחד או זוג. ערסלי ישיבה תופסים שטח קטן יותר בגלל העובדה שהם מתחברים רק בנקודת קצה אחת.

ערסלים אלה נפוצים בגינות פרטיות אבל לא רק. הם מיועדים גם למרפסות שמש ולגגות. ניתן למצוא אותם גם בבתי מלון, בבריכות, באולמות אירועים ועוד. בחירת ערסל נעשית על פי הצורך,  הטעם והיכולות  הכספיות של כל אחד. בסופו של דבר,  ההחלטה על בחירת ערסל מותאמת לרצון  הרוכש ולשימושים שהוא עושה בו. ניתן לרכוש ערסלים לחצר אצל משווקים בעלי מוניטין שיש להם מגוון רחב של ציוד וריהוט לגינה.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
8 רעיונות למתנה לדירה החדשה
שטיח כניסה כאשר אדם נכנס אל בית הוא קודם כל בוחן את הכניסה לבית שלו ועל רקע זה אנו חייבים לציין כי יש...
קרא עוד »
מאי 27, 2019
איך לבחור ארונות הזזה
ארונות הזזה יש בגדלים שונים ביניהם ארונות 2 דלתות, ארונות 3  דלתות ואפילו ארונות גדולים של 4 דלתות....
קרא עוד »
נוב 17, 2017
מזגן מעוצב לעיצוב סלון הבית
סלון הבית שלכם, החלל המרכזי ביותר, יוכל לעבור מהפכה עיצובית וזאת אם תחליטו לשלב בו מזגן מעוצב אשר...
קרא עוד »
נוב 22, 2017