5 כלי גינון שכל אחד חייב בחצר הבית שלו

כלי גינון שכל אחד חייב

הנה הגיע היום בו החלטתם שאתם רוצים להיות הגננים של הגינה שלכם. לטפח אותה, לדאוג שיהיה לה את כל מה שהיא צריכה בכדי להמשיך להיות ירוקה ומלבלבת. בכדי שתוכלו לעשות זאת, יהיה עליכם להחזיק בבית כי גינון שיעזרו לכם לטפח את הגינה שלכם ולשמור עליה מפני כל צרה שלא תבוא. 

בשביל לעזור לכם קצת בתחילת המסע שלכם, הנה 5 כלי גינון שאתם פשוט חייבים שיהיו לכם:

מכסחת דשא

כל גינה בעלת דשא מחייבת מכסחת דשא צמודה. גם אם הדשא שלכם מתורבת וצומח בצורה מאוד איטית, אין זה אומר שהוא לא צומח. גם בעבור פעם בחודש או חודשיים בהן תכסחו את הדשא, אתם צריכים להחזיק במחסן שלכם מכסחת דשא. 

חרמש

כן, חרמש. אתם אולי לא רואים את זה עכשיו אבל בעוד כמה חודשים העצים הקטנים שהבאתם יהיו די גדולים. גיזום בעזרת חרמש הוא חיוני בכדי לשמור על צורת הגינה ולא לתת לה להתפרע ולהפוך לג'ונגל. זהו כלי גינון חיוני בהחלט. 

מזמרות יד

תהיו מוכנים להתפרע אך גם מוכנים לעבודת ידיים קשה. מזמרת יד תעזור לכם כאשר תרצו לגזום ענפים בינוניים שאינם מצריכים מסור שרשרת חשמלי אך גם אינם יכולים להישבר בעזרת זוג ידיים. המזמרה, שהיא כמו זוג מספריים גדולים, תסייע לכם עם הגיזום ותפטר בשבילכם מענפים שוררים. 

כפפות גינון

אם אנחנו כבר מדברים על כלי גינון, חשוב שתזכרו שלא משנה עם איזה כלי אתם עובדים כרגע בגינה, תמיד שימו כפפות הגנה. כפפות הגינון הללו עבות מספיק בכדי למנוע מקוצים ושבבים קטנים להיכנס אליכם לכף היד ולמנוע מכם המשך פעילות תקינה. 

מפוח עלים

בין אם תרצו ובין אם לא, השלכת תגיע ותמלא את כל הגינה שלכם בעלים חומים וצהובים. המראה אמנם יפה אך הבלאגן פחות ולכן מפוח עלים יסדר לכם את הבעיה במקסימום של חצי שעה עבודה (הכל תלוי בגודל הגינה שלכם).

>קראו מתי נדרשים מסורי עבודה מקצועיים

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חנות תאורה
חנות תאורה היא חנות המוכרת מנורות וגופי תאורה. לחנות התאורה מגוון רחב של מוצרים והמוצרים נמכרים...
קרא עוד »
נוב 14, 2022
פינות אוכל: ארבע תובנות שחובה לדעת
פינת האוכל, חלק מרכזי בכל בית, מציעה יותר מסתם מקום לצרוך ארוחות. המשמעות שלו טמונה בהיותו מרכז חברתי,...
קרא עוד »
אוג 07, 2023
תנורי חימום לחצר פתרונות חימום לחורף
אצל רבים, חצר ביתנו היא המקום המועדף לבלות בו. אנחנו נהנים לשבת בחצר שלנו עם המשפחה, חברים, בעלי חיים,...
קרא עוד »
דצמ 08, 2017