איפה קונים מגן אצבעות שקוף ובטיחותי לדלת?

מגן אצבעות

אחת מהתכונות המאפיינות ילדים, היא רצונם לגעת ולהרגיש כל דבר, ולעיתים זה גורם להם להיפצע. אצבעותיהם הזעירות עלולות להיתקע במקומות צרים, וזה יכול לגרום להם לכאב ולעיתים אף לפגיעה חמורה. הפתח המוארך הקיים בין הדלת לקיר הוא אזור מועד במיוחד לפורענות, וכמעט כל הורה חווה עם ילדיו את רגעי הבכי בהם האצבע הקטנטנה נכנסה לאותו מקום צר ונמעכה, רק כי הילד המתין ליד הדלת והכניס לשם אצבעות. מגני אצבעות יכולים לסייע מאוד בפתרון בעיה זו, וכן למניעת הישנותם של מקרים דומים.

מהי מטרתו של מגן אצבעות לדלת וכיצד מתקינים אותו?

מגן אצבעות כשמו כן הוא – מטרתו למנוע פגיעה באצבע שעלולה להיקלע אל הפתח הצר שבין הדלת אל הקיר. הרעיון הוא למנוע מראש את האפשרות להחדרה של אצבע לאותו המקום, על ידי איטום הפתח באמצעות פס ארוך, העשוי pvc  או חומר עמיד אחר.

את פס הבטיחות המיוחד מתקינים באמצעות דבק חזק, האמור להחזיק מעמד לאורך זמן רב. עם זאת ולצורך הגברת הבטיחות ומניעת הינתקות של הפס, מוטב לחזקו למקום בדרכים נוספות כמו ברגים.

למי מומלץ לרכוש מגן אצבעות?

בין אם אתם הורים לילדים צעירים או שאתם מנהלים של גן- חשוב שתדעו כי למגני אצבעות יש תפקיד חשוב במניעת תאונות לא נעימות עבור הקטנטנים. מעיכת אצבעות בפתחי הדלתות היא נפוצה ביותר, ולכן מומלץ להתקין אמצעי בטיחות שימנעו את הבעיה, בכל מקום שבו שוהים ילדים.

איפה ניתן לרכוש מגני אצבעות שקופים לדלתות?

כדאי לקנות מגן אצבעות שקוף אשר נטמע בעיצוב הכללי של הסביבה, ואינו פוגם באסתטיות של החדר שבו הוא מותקן. את המגנים ניתן לרכוש אצל החברות המתמחות במוצרים ייעודיים להגברת הבטיחות בבתים ובמוסדות. חשוב מאוד, מלבד הבחירה במוצר המתאים אשר יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר, שהתקנתו תבוצע רק על ידי בעלי מקצוע. רכישת מגן אצבעות בטיחותי צריכה להיעשות על מנת להוריד את הסכנה מסדר היום, ולכן מומלץ לעשות סקר שוק ולמצוא חברה בעלת ניסיון, אשר יכולה בנוסף גם להציע מגוון פתרונות בטיחות למקומות נוספים בבית או בגן הילדים.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטבחי יוקרה בשילוב אדריכלים ומעצבי פנים מובילים בתחום
מטבח יוקרתי סמגל מטבחים מתכננים להיכנס לבית חדש? אי אפשר לתכנן מעבר שכזה בלי לחשוב על עיצוב המטבח...
קרא עוד »
מאי 10, 2021
טיפים זולים לשדרוג חלל הבית
עיצוב חלל הבית שלכם צריך להיות האיכותי ביותר שתוכלו להרשות לעצמכם כשאתם מעצבים את הבית שלכם על חלליו...
קרא עוד »
דצמ 19, 2016
על החשיבות שבביטוח דירה צד ג'
בדרך כלל כאשר מדברים על ביטוח צד ג', כולם בטוחים שמדובר רק על ביטוח רכב. עם זאת, כדאי לדעת שיש כזה דבר גם...
קרא עוד »
אוק 28, 2019