מאוורר תקרה עם שלט

במציאות הים תיכונית, הרבה יותר קשה להעביר את הקיץ בנעימים. טמפטורות גבוהות, היובש, הלחות באזורים אחרים בארץ והצורך לתפקד בטמרפטורות שהן לעתים מדבריות ממש – כל אלו הופכים את מזג האוויר הים תיכוני לכמעט בלתי אפשרי.

במצבים אלו ובמיוחד בעונות החמות, בני אדם נוטים להתבצר בביתם או במשרד ולהפעיל את המזגן על הטמפרטורה הגבוהה ביותר. עם השנים, ברור ליותר ויותר אנשים כי הפעלת מזגן גוררת הוצאות גבוהות על חשמל ובסופו של דבר, מביאה להתעסקות מתמדת עם שינוי הטמפטורה ועם הפעלתו וכיבויו שוב ושוב. ההתעסקות המתמדת עם המזגן ועם כיוון הטמפרטורה יכולה להיות מתסכלת מאד ובסופו של דבר, מביאה להוצאות עצומות. ceiling-fan-1333756__340

נכון להיום, אחד המוצרים היותר פופולאריים הודות למידת החסכון הרבה שלו והאפקטיביות שהוא מקנה הוא מאוורר תקרה עם שלט. מאוורר תקרה עם שלט מעניק איכות חיים חדשה ומאפשר ליהנות מטמפרטורה נעימה בחדר – בלי לזוז מהמקום. שלא כמו מזגנים מסוגים שונים, מאוורר תקרה עם שלט מאפשר שליטה מבוקרת בטמפטורה בחדר, משב נעים של אוויר ויציבות במידת החום/ קור שבחדר.

הסוגים השונים של מאווררי תקרה מאפשרים בחירה והתאמה אישית של המאוורר האידאלי. מאוורר תקרה עם שלט מגיע במגוון דגמים ואפשרויות שונות לתפעולו. באופן זה, מאוורר התקרה יכול להיות בעל 3, 6, או אפילו 9 כנפיים, בהתאמה לאפקט הרצוי בחדר. כמו כן, ניתן למצוא מאווררי תקרה בגדלים ובגבהים שונים, כך שניתן להתאימם לגובה התקרה הרצוי בחדר.

כיום ניתן למצוא מאוורר תקרה עם שלט המתאים לתנאי חוץ ולתנאי פנים, כך שניתן ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות כגון התאמה לתנאי מזג האוויר, לתנאי החדר, לתנאי המחיה השונים ועוד. כך למשל, לחדרים קטנים יתאימו מאווררי תקרה בגודל של 36" ולעומת זאת, חדרים גדולים יותר יצריכו מאוורר בגודל של 48".
על מנת להתאים את מאוורר התקרה לגודל של החדר ולהשיג אפקט מקסימלי, יש לוודא כי הוא עומד בגובה של 2.3 מטרים מהרצפה ואפילו 2.5 מטרים מהרצפה על מנת לקרר ברמה האופטימלית האפשרית.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם אמצעי המיגון ואבטחה הטובים ביותר לבית?
הבית שלנו הוא המקום שאמור להיות המקום הכי בטוח בעולם, או כך אנו רוצים להאמין. אך לצערנו, יש גם סיכונים...
קרא עוד »
מרץ 16, 2022
האם כדאי לקנות מכונת כביסה משולבת מייבש?
מכונת הכביסה והמייבש המשולבת היא מכשיר נהדר למי שחסר מקום. הוא משלב את הפונקציות של מכונת כביסה...
קרא עוד »
פבר 11, 2023
פינוי אסבסט בצורה אחראית
במידה ויש לכם עניין בפינוי אסבסט אזי עליכם יהיה לפעול בצורה נכונה וזאת מכיוון שמדובר בחומר רעיל. בכדי...
קרא עוד »
יול 23, 2017