משקל רחצה דיגיטלי

משקל לבית

אם אתה כרגע עורך קניות עבור ציוד לשימוש ביתי, ואתה לא ממש בטוח אם משקל אמבטיה דיגיטלית פשוטה הוא מספיק טוב, להלן מאמר שיכול לעזור.

לפני זמן לא רב התמודדתי עם אותה הבעיה בדיוק ועשיתי הרבה מחקר על זה. אני חולק את מה שלמדתי במאמר זה ואני מקווה שעד סוף המאמר יהיה לך מושג ברור איזה סוג משקל – משקל דיגיטלי לאמבטיה או משקל גוף עם צג – עובד יותר טוב עבורך.

אין תשובה אחת המתאימה לכולם. הנקודות הבאות אמורות להנחות אותך להבין את הצרכים שלך ושל משפחתך. בסופו של דבר, תהיה לך תשובה מותאמת שעובדת הכי טוב עבור הצרכים שלך.

מבחר ענק של משקלים  תמצאו באתר של ניוטק איילון – http://weighing.co.il/

משקל רחצה דיגיטלי לעומת משקל גוף עם צג

משקל גוף מודד את משקלו של האדם, שזו הפונקציה המסורתית של משקל אמבטיה ביתי. בשני העשורים האחרונים, עם זאת, מכשירים אלה התפתחו מעבר למדידת משקל גוף.

מכשירים עם צג או כאלה המנתחים את שומן הגוף מגיעים עם פונקציות נוספות לניטור מגוון רחב של מדדי בריאות וכושר, כגון מדידות שומן בגוף ומדידות אחרות כמו אחוז מים בגוף, קצב חילוף חומרים בסיסי, מדד מסת עצם וכן הלאה.

מטרות בריאות וכושר

קודם כל, האם יש לך מטרות כושר ובריאות מעבר לירידה במשקל? או שמא אתה רואה את החשיבות של הגדרת הבריאות שלך ואת מטרות הכושר רק בעזרת מעקב אחר משקל הגוף?

מכשירה שקילה פשוט הוא נהדר עבור מדידת משקלו של אדם, שהוא מדד בריאות חשוב מאוד בפני עצמו. אך מספר אנשי בריאות אומרים שזה לא מספיק יותר.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחסן גינה צר
אנשים רבים מחפשים לרכוש מחסן גינה צר, על מנת "לפגוע" כמה שפחות בשטח הגינה.      כיום תוכלו...
קרא עוד »
נוב 04, 2019
אסלת מונובלוק חרסה, מבנה ושימוש
אסלות מונובלוק באתר https://makina.co.il הופכות פופולריות יותר ויותר בבתים מודרניים בשל העיצוב המסוגנן...
קרא עוד »
יונ 04, 2023
לימודי נגרות – יצירה, אמנות, עבודה במקצוע שנוגע
מהם לימודי נגרות? למי הם מתאימים? ומדוע לימודים אלה נחשבים למקצוע שבו אפשר גם לעסוק באומנות וגם לעבוד....
קרא עוד »
אוג 09, 2017