מקלחון פינתי – כיצד להתקין מקלחון בצורה נכונה

מקלחון פינתי
מקלחון פינתי

לא מעט אנשים, בוחרים להתקין מקלחונים בחדרי מקלחת של הבית או של בית העסק. מקלחון זה משרת אותם, בעיקר אם מדובר בחדרי מקלחת קטנים שאי אפשר להתקין בהם מקלחת שלמה ואז כל מה שאפשר להתקין בשביל שיהיה אפשר להתקלח כמו שצריך, זה מקלחון קטן.

מן הסתם, בשביל לעשות את זה בצורה נכונה אז יש לתכנן את המקום בצורה נכונה, צריך להחליט איך לחלק את החדר כך שיהיה ניתן להתקין את המקלחון בצורה כזו שיהיה ניתן להשתמש בו באופן אפקטיבי, צריך לראות איך מנצלים את השטח באופן כזה שיהיה מספיק מקום גם בשביל המקלחון וגם בשביל דברים אחרים, בהתאם כמובן למה שרוצים להכניס אל תוך החדר.

אחת הדרכים הטובות ביותר להתקין בחדר מקלחון בצורה אפקטיבית, היא באמצעות מקלחון פינתי. הוא תופס הרבה פחות שטח ואפשר לנצל באמצעותו של החדר. אומנם אם מתקינים מקלחון כזה אז הוא הרבה יותר קטן מאשר מקלחון רגיל, אך השטח שלו מנוצל בצורה הרבה יותר טובה, הרבה יותר אפקטיבית מאשר מקלחונים אחרים.

אילו סוגים של מקלחונים אנחנו יכולים למצוא

ישנם שני סוגים עיקריים של מקלחונים פינתיים שאנחנו יכולים למצוא. מקלחון מרובע או מעוגל. בשני המקרים אגב, אחד היתרונות הגדולים של מקלחון מסוג זה, הוא היכולת להשתמש בקירות הקיימים של החדר, כך שלא צריך להתקין קיר נוסף. אפשר פשוט להוסיף שני חלקים של המקלחון. זאת להבדיל ממקלחונים אחרים, אשר דורשים לעיתים התקנה של שלושה חלקים, מה שכמובן גם עולה יותר כסף וגם תופס הרבה יותר מקום.

לסיכום, מקלחון פינתי הוא הרבה יותר פשוט, יותר נוח, תופס הרבה פחות מקום ועולה פחות כסף.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דירות יוקרה בתל אביב
רבים רוצים להגיע לתל אביב כדי לחוות את החיים האורבניים המלאים - אם מדובר על סטודנטים שמגיעים ללמוד...
קרא עוד »
אפר 05, 2022
כיסוי לכסאות
אחרי שנים שאנחנו נמצאים עם אותן הכיסאות בבית, או כאשר הילדים מתחילים ללכלך אותן לעיתים קרובות, מומלץ...
קרא עוד »
ינו 13, 2022
כל היתרונות של חבלול להשכרה
בבואנו לחשוב כיצד נוכל להציב סוג של מחסום במקום מסוים, כמו לדוגמא באירועי חברה גדולה, אנחנו רואים...
קרא עוד »
יונ 28, 2019