כללים מרכזיים לבחירת תצלומים שגורמים לבית לזרוח

האומנות והמדע של בחירת התמונות הנכונות באתר טראוזי + טוש להצגת בית חורגים מעבר לאסתטיקה בלבד או צילום שטחי של מצלמה. התמונות שתבחרו יכולות להשפיע לא רק על הערך הנתפס של הנכס אלא גם על מהירות התנועה שלו בשוק. אם אתה בחיפוש אחר לעשות רושם סופי באמצעות תמונות, אז העקרונות הבאים הם הכרחיים לאסטרטגיה שלך.

כוחו של רושם ראשוני

ריסון: התמונה הראשונה היא לעתים קרובות מה שמושך תשומת לב. ודאו שהוא מציג את המראה החיצוני של הבית בתאורה אופטימלית ובזווית המבליטה את הייחודיות האדריכלית שלו.

צילום קבלת הפנים: צילום של כניסה חמה ומזמינה או מבואה יכול לשמש המשך נהדר, מזמין בעדינות את הצופים 'להיכנס פנימה'.

חוק השלושה

חללי מגורים: לפחות תמונה אחת בכל אחד מהסלון, המטבח וחדר השינה הראשי חיונית. אלו הם האזורים העיקריים שבהם בעלי בתים עתידיים יבלו את רוב זמנם.

חדרי אמבטיה וחדרים נוספים: צילום מינימליסטי אך אלגנטי של חדר האמבטיה יכול להוסיף ערך, וכך גם תמונות של כל חדר נוסף כמו משרדים ביתיים, חדרי כושר או חללים מיוחדים.

אור וקומפוזיציה

אור טבעי: השתמש באור טבעי לטובתך, צילום במהלך היום כאשר השמש מדגישה את החללים בזוהר חם. עם זאת, גם צילומי דמדומים עבור חוץ יכולים להיות שובי לב.

ציוד איכותי: מצלמה טובה ופוטנציאלית עדשה רחבה יכולים לעשות הבדל משמעותי באופן שבו החלל נתפס.

ההקשר משנה

שירותים מקומיים: אם הנכס נמצא ליד פארק, אגם או כל נופים יפים, כולל תמונה של אלה יכולים להוסיף היבט של 'סגנון חיים' לרישום.

תכנית קומה: שקול לכלול תכנית קומה דיגיטלית פשוטה כדי לספק הקשר לחלל ולפריסה של הבית.

מסקנה: השטן בפרטים

בחירת התמונות הנכונות לרישום ביתי (תמונות נורדיות באתר טראוזי+טוש למשל) היא תרגיל בדייקנות ובטעם. המטרה היא להדגיש את התכונות הטובות ביותר תוך מתן ייצוג אמיתי של הנכס. גישה רב-צדדית זו לא רק מעלה את הערך הנתפס של הנכס אלא גם מזרזת את תהליך המכירה על ידי משיכת קונים בעלי עניין אמיתי. על ידי הקפדה על עקרונות בסיסיים אלה, אתה מציבה רף גבוה בשוק שבו תשומת לב לפרטים יכולה להוות את ההבדל בין רישום שנמשך לכזה שזנק מהדף.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סילרים לבטון
סילר הוא חומר שמטרתו להגן על הבטון כדי שלא יהיו בו כתמים ושלא יתפורר. חומר זה מסוגל לעצור את חדירת...
קרא עוד »
ספט 23, 2020
בריכות נוי עשה זאת בעצמך
בריכות נוי עבור הגינה יכולות לשדרג פלאים את המראה של כל גינה באשר היא. לא מעט אנשים בטוחים כי בניית...
קרא עוד »
אוק 14, 2017
מטבחים כפריים שמעצבים את איכות החיים
בתים רבים בישראל מעניקים חשיבות רבה למטבח, ולא בכדי. המטבח הוא המקום בו אנחנו אוכלים ושותים, בו אנחנו...
קרא עוד »
פבר 27, 2018