כסאות בר למטבח

איך בוחרים כסא בר

אחד מהטרנדים החמים ביותר בעולם עיצוב הפנים הוא כסאות בר למטבח. שילובם של כסאות הבר במטבח הופך את המטבח ברגע למעוצב יותר ומזמין יותר,  אך גם לפונקציונלי יותר, תוך יצירת אזור ישיבה ייעודי בחלל המטבח המאפשר צפייה לאזור הבישול בדומה למסעדה הכוללת מטבח פתוח.

כסאות בר במטבח יכולים להתאים לזוג צעיר המתגורר בדירה קטנה ומבקש לוותר על פינת האוכל המסורתית או למשפחות עם ילדים שמעוניינות ליצור מקום ישיבה בעבור ארוחת הצהריים מבלי ללכלך בכל פעם את שולחן האוכל הגדול של המטבח.

איך משלבים כסאות בר במטבח?

מאיפה בדיוק מתחילים כשרוצים לשלב כסאות בר במטבח? התשובה טמונה בשלב מקדים והוא כמובן יצירת הדלפק או אזור הישיבה הייעודי במטבח. בחלק מהמקרים ישנו קיר מעבר נמוך בין המטבח לחלל אחר כדוגמת הסלון אשר יכול להפוך במהירות לדלפק תוך שימוש בלוח עץ ועיגונו לקיר ושימוש ברגליים תומכות.bar-405932_1280

אפשרות נוספת היא שימוש בשולחן מתקפל אשר ניתן למצוא היום בכל צורה וצבע. פטנט זה פשוט בהרבה ומיועד כמובן לדירות קטנות יותר. אפשרות זו יכולה להיות סגורה במהלך היום ולהיפתח רק בשעת ארוחת הצהריים או הערב על פי בחירה.  

אחרי השולחן מוכן עלינו לבחור כסאות בר למטבח – כאן נגלה לפנינו עולם שלם של כסאות בר במגוון רחב של עיצובים, צבעים וחומרים שלכל אחד מהם ישנו ייעוד שונה וכמובן גם תג מחיר שונה. חשוב מאד להגדיר תחילה את מסגרת התקציב שכן טווחי המחירים משתנים מאד מכיסא לכיסא והיות ומדובר ברכישה של מספר כסאות הקפיצה בעלות הכוללת יכולה להיות משמעותית מאד.

איך בוחרים כסא בר מנצח למטבח

כשאנחנו ניגשים לבחור כסא בר מנצח חשוב להתייחס תחילה לסוג החומר בו אנחנו מעוניינים. כיום נוכל למצוא בעיקר כסאות בר ממתכת או מעץ או משילוב חומרים כמו מתכת ופלסטיק או מתכת ועץ אשר מעניקים לכיסא עצמו אופי וסגנון שיכול להשלים את עיצוב החלל.

אם המטבח שלכם כולל עיצוב בעץ טבעי הרי שההמלצה היא לבחור בכיסאות בר ממתכת בשילוב עץ אשר ישלבו בין כוחה של המתכת שתשרת אתכם שנים אבל תוסיף נגיעה עיצובית בעץ.  לעומת זאת, במידה ואתם מעוניינים לשלב כסאות בר במטבח חדשני וצבעוני דווקא כסאות מתכת בשילוב פלסטיק יפיקו תוצאה טובה יותר שכן אותם תוכלו למצוא במגוון רחב של צבעים וצורות.

 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מספר אלמנטים שישדרגו לכם את ביתן התערוכה
  ישנן דרכים להפוך ביתן שגרתי וחסר עניין לדוכן אשר יביא אליו לא מעט לקוחות מתעניינים, כאלה אשר...
קרא עוד »
ספט 21, 2016
שיש קיסר – האם זה אופנה חולפת?
אין מה לעשות אבל אם יבוא אליכם מישהו ויציע לכם לקנות ממנו אבן או שיש הדומה לשיש קיסר, אמרו לו "לא, זה לא...
קרא עוד »
ינו 06, 2020
תמא 38 בירושלים
מי לא אוהב את המחשבה שניתן להתקדם לדירה איכותית יותר בלי להשקיע כסף? מי לא היה שמח לו הוא היה מתבשר...
קרא עוד »
ספט 13, 2018