התקנת ניאגרה סמויה

התקנת ניאגרה סמויה
התקנת ניאגרה סמויה

אחד המוצרים הסניטריים ההכרחיים בכל בית הן אסלות השירותים. לצד האסלות הוותיקות והמוכרות (הניצבות על הרצפה כשמעליהן מיכל הדחה גלוי וחלקן האחורי מתחבר לצנרת מים וביוב), נפוצות בשנים האחרונות אסלות ניאגרה סמויה; אסלות מודרניות המחוברות ישירות לקיר, ללא מגע או חיבור כלשהו עם הריצפה. גם מנגנון הניאגרה המחובר לאותן אסלות "צפות" מותקן באופן נסתר בתוככי הקיר, בניגוד לניאגרה הגלויה באסלות הפועלות בשיטה הישנה או הרגילה.
אסלות ניאגרה סמויה מצטיינות בחזות אסתטית ועיצוב הרמוני, המשדרגים מהותית את חלל החדר כולו. לכך ניתן להוסיף את היתרון שבמנגנון ניאגרה מחופה בקיר, השקט משמעותית מהאסלות הוותיקות והרגילות. כמו כן, מאופיינות אותן אסלות סמויות בסניטריה טובה יותר, מעצם העובדה שקל יותר לתחזק אותן ולדאוג לניקיונן וניקיון סביבתן. בעוד האסלות הרגילות דורשות בעת הניקוי הגעה לחלקים האחוריים שלהן (אלו המתחברים לקיר) כמו גם סירבול ניקיון החלקים הקדמיים והאחוריים המחוברים לריצפת החדר, אסלות הניאגרה הסמויה קלות לתיחזוק סניטרי ונטולות תופעות לא רצויות של צבירת לכלוך חיצוני או הצטברות הפרשות בקימורים הרבים המצויים באסלות הרגילות.

בחירת איש מקצוע מתאים

לצד היתרונות המוזכרים לגבי אסלות ניאגרה סמויה, יש להביא בחשבון שהתקנת ניאגרה סמויה הינה מורכבת משמעותית מהתקנת אסלה רגילה ומצריכה הבנה והיכרות מעמיקה עם התחום. מכאן גם חשיבות הבחירה באיש מקצוע מנוסה ומיומן בהתקנות מסוג זה. איש מקצוע לא מיומן דיו, עלול לבצע עבודת התקנה שתתגלה בהמשך כלא נכונה או כזו שתיצור חלילה בעיות בעת הזדקקות לתיקון תקלות של דליפה בניאגרה או חוסר יציבות האסלה עצמה.
התקנה של אסלת ניאגרה סמויה מחייבת בין השאר עריכת שינויים בתשתית האינסטלציה הקיימת, שבירת הקיר הרלוונטי לצורך התקנת האסלה, התקנה מקצועית ומדוייקת של מערכת הניקיוי וההדחה, חיבור נכון ומקצועי של מרכיבי האינסטלציה השונים, מיקום נכון של ווי התליה שבקיר, התקנה יציבה וחזקה במיוחד של האסלה (היות ואינה נשענת כאמור על חיבור לריצפה) באמצעות אביזרים מתאימים, כמו גם גימור אחיד ותקין בשלב התקנת האריחים הסופית.   
אנו, חברת "תכלת המים – מערכות מים מתקדמות", נשמח לספק את כל הדרוש להתקנת ניאגרה סמויה ואף לייעץ בבחירת העיצוב עצמו. כחברה הדוגלת באיכות ויסודיות, אנו מקפידים על שימוש במוצרים איכותיים ואמינים, למען קבלת תוצאה מקסימלית. מוצרים יציבים לאורך זמן, העשויים מחומרים אמידים ואיכותיים. אנשי המקצוע שלנו הינם מומחים בתחומם ויוכלו לספק התקנה מקצועית ומוקפדת, כמו גם גימורים ברמה גבוהה.
מוזמנים לפנות אלינו וליהנות משירות מעולה ברמה מקסימלית, בטלפונים:  050-6555003 או במשרדנו 03-6033769

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פינוי בית מוזנח בתל אביב
יש מצבים שונים בהם צריך לפנות תכולת דירה ויש צורך בשירות של חברה מנוסה ומקצועית לצורך פינוי דירה....
קרא עוד »
דצמ 16, 2017
סוכך חשמלי: לאיזה דירות זה מתאים
מדינת ישראל שטופת השמש היא גן עדן ליצרני הווילונות, התריסים והסוככים. בכל מקום ברחבי הארץ בוקר זה...
קרא עוד »
יול 19, 2018
משחזרים את העבר: רסטורציה של רהיטים
הרהיטים של פעם לא נראו כמו הרהיטים של היום. הם היו הרבה יותר כבדים, הן מבחינת המשקל החיצוני שלהם והן...
קרא עוד »
יול 28, 2019