הצעקה האחרונה בבטיחות הבית – סורגים שקופים!

סורגים שקופים

עיצוב הבית שלנו חשוב לנו לא פחות מההגנה של דיירי הבית והביטחון שלהם ושלנו בכלל בבית. אחת הדרכים הנפוצות ביותר כדי לשמור על הרכוש בבית מפני פריצות וגנבות וגם על מנת להגן על הילדים, המבוגרים וכל אחד מאלו שנמצאים בשטח הבית הינה להתקין סורגים. אך היום ישנה חשיבות גדולה יותר מאי פעם גם לשמור על העיצוב של הבית וכל אחד שמשקיע כל כך הרבה כסף על הבית שלו רוצה שבסופו של יום הבית יראה יפה, מרשים ומעוצב. סורגים שקופים הינה אחת הדרכים המודרניות ביותר על מנת להגן על הבית ולשמור על עיצוב מעודן ואלגנטי. 

הסורגים השקופים הם למעשה לוחות של פוליקרבונט המאפשרים למתקיני הסורגים ליצור עבור הלקוח סורגים, מעקות ופתרונות הגנה רבים מחומר חזק במיוחד ששוקל מחצית ממשקלה של זכוכית. הפוליקרבונט יכול להעניק לכם מראה של נקי ואלגנטי של זכוכית וליהנות מהגנה מפני פריצות וגנבות באופן אופטימלי. 

עיצובים שונים לסורגים שקופים

היות והיום לכל אחד מאתנו חשוב המראה של הבית והעיצוב, ולא בכדי, הרי השקעתם כל כך הרבה אנרגיה ומשאבים כדי להגיע לבית החלומות שלכם ואתם לא באמת רוצים להתחיל ולהתפשר חלילה לא על הביטחון שלכם בבית אך יחד עם זאת חשוב לכם ליהנות ממראה ביתכם ולשמור על העיצוב שהקפדתם לשמור כל אורך הדרך. לכן גם עם הסורגים השקופים אתם יכולים ליהנות ממגוון של עיצובים המאפשרים לשלב בסורג עצמו. מחריתה על משטחי הפוליקרבונט ועד שילוב של סורגי אלומיניום מעוצבים יחד עם השקיפות של הלוחות. 

האם סורג שקוף מתאים לכל אחד? 

במרבית המקרים הסורגים השקופים מתאימים כמעט לכל בית מהבתים המודרניים בעלי קווי בנייה ישרים ומדויקים ועד לבתים הכפריים, הוויקטוריאניים וכן הלאה המאפשרים שימוש בטכנולוגיה חדשה לצד העיצובים היותר עגולים. אך ישנו דבר אחד שחשוב לקחת בחשבון ועל כן מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע מנוסה ואמין, מפתח האוורור שיישאר בחלונות לאחר התקנת הסורג. אם מדובר בהתקנה של מעקה למרפסת למשל אין כלל בעיה אך אם מדובר בחלון בחדר חשוב לבחון את הנושא לפני ההזמנה. 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה אמצעי מיגון מתאימים לבתים פרטיים?
הגענו לבית חלומותינו. לאחר כל העבודה הקשה, סוף סוף הצלחנו להגשים את היעד. חלקנו בחרנו להשקיע בחצר,...
קרא עוד »
אוק 11, 2022
חליפת מיגון בד לתא המעלית
ישנן חברות בישראל המייצרות ומפתחות בעצמן חליפת מיגון בד לתא המעלית. זוהי המצאה בלעדית שלהן ולכן לא...
קרא עוד »
נוב 28, 2021
מטבחים כפריים שמעצבים את איכות החיים
בתים רבים בישראל מעניקים חשיבות רבה למטבח, ולא בכדי. המטבח הוא המקום בו אנחנו אוכלים ושותים, בו אנחנו...
קרא עוד »
פבר 27, 2018