השקעות נדל״ן בארה״ב – למי זה מתאים?

השקעות נדל"ן

בשביל להשקיע בבורסה אדם צריך המון ניסיון יותר מהניסיון – צריך ידע נרכש. לרוב, אחד שמגיע מאוניברסיטה טובה ויוקרתית במיוחד.למשל, הארוורד או קולומביה. אבל אז אתה גם צריך להיו מראש מיליונר צעיר, כי שנת לימודים אחת באחד המוסדות האלה נמדדת בכמה עשרות אלפי דולרים – וזה עוד בלי עלויות הטיסה, המגורים או האוכל. בקיצור, הישראלי הממוצע לא ממש יכול להגיע לזה, אז בשקעה בבורסה היא הימור גדול מדי.
אבל אנחנו ישראלים, ויש לנו נטיה תמיד לחשוב על ״איך לעשות את המכה״, ואז הרוח מתחילה לנדוד לכיוון ארץ האפשרויות הכלתי מוגבלות, המקום שממנו מגיעה הדודה הכי עשירה – אמריקה. קאצ׳ינג!

נדל"ן בארה"ב

אבל האמנם? בואו נבדוק את הנושא לעומק

אם אתם גם ככה מוצאים את עצמכם בארצות הברית מספיק לצרכי עבודה (למשל, אנשי עסקים), או שיש לכם הרבה משפחה בצד השני של האוקיאנוס, ככה שאתם ממילא מבלים בנתב״ג מספיק פעמים, אז בהחלט יכול להתאים לכם לחפש השקעות נדל"ן בארצות הברית, בגלל שלרכוש את הנכס לא מספיק באמת, צריך תמיד להיות עם היד על הדופק. וכדי להבין למה בעצם, צריך גם ללמוד את השוק.

אם רכשתם דירה – צריך להשכיר אותה. צריך מדי פעם לעשות תיקונים, וכשהדיירים מתחלפים, בארצות הברית מקובל – שלא לומר הכרחי – לחדש את הצבע, לכסות חורים שמסמרים אולי יצרו, וזה באחריות של בעלי הדירה. בכל מקרה תמצאו את עצמכם נאלצים למצוא ולהעסיק מנהל לנכס שלכם, אדם שיוכל לתת מענה לדיירים שלכם.
אבל יש דרך להימנע מזה – יכול להיות שפשוט רכשתם קרקע ואתם מתכוונים לבנות עליה בניינים ובהם דירות שברצונכם למכור בכלל. אבל בשביל למכור את הדירות תצטרכו קודם כל לבנות אותן. ואז להעסיק משרדי תיווך שינהלו את המכירה בעבורכם.
כך או כך – תצטרכו לשכור חברה שתנהל לכם את השקעות מקרוב.

ומה קורה עם שוק הנדל״ן בארצות הברית בימינו בכלל?

תור הזהב לרכישת מציאות בארה״ב נוצר כתוצאה מהמשבר הכלכלי העמוק שחל על כל העולם בשנים 2008-2009. רבבות של אנשים לא עמדו בתשלומי המשכנתה שלהם ומצאו את עצמם מאבדים את הנכס שלהם שעוקל על ידי הבנק, אבל מאז עברו כבר אי אלו שנים, והשוק התחיל להתאושש. היום כבר אי אפשר למצוא בקלות בתים או דירות במחירי רצפה, אבל זה לא אומר שאי אפשר עדיין למצוא כאלה שיש להן מחירים מאוד טובים וטומנים בחובם תשואות נהדרות, במיוחד לעומת נכסים בישראל, איפה שהמשבר עדיין גדול מאוד.

 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי לכם לקנות גזיבו לחניה?
רכישת גזיבו לחניה מאתר סטוק אונליין יכולה להיות השקעה מעשית ומועילה מסיבות שונות. חשוב להתקין גזיבו...
קרא עוד »
ספט 18, 2023
איך להחליף מנעול לדלת לבד?
החלפת מנעולי הדלת שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה, במיוחד אם אין לך ניסיון. אבל עם הכלים והידע הנכונים,...
קרא עוד »
אפר 19, 2023
מדוע כדאי להעסיק מעצבי פנים במרכז לפרויקט כמו עיצוב הבית הפרטי?
אתם לא באמת אוהבים את איך שהבית שלכם נראה? עשיתם בו שיפוץ גדול וכעת אתם חושבים איך תוכלו לעצב אותו...
קרא עוד »
ספט 05, 2018