התחדשות עירונית של ענב נדל"ן – חשוב לדעת

במקומות שונים במדינת ישראל ישנם פרוייקטים רבים של התחדשות עירונית. כשאנשים שומעים את המושג התחדשות עירונית, מייד עולה קונוטציה של תמ"א 38 שבה מחזקים ומחדשים מבנים ישנים ומוסיפים להם עוד דירות. נכון שתמ"א 38 היא גם התחדשות עירונית, אך בהגדרה של התחדשות עירונית אפשר למצוא עוד סוגים של פרוייקטים כמו פינוי בינוי וחידוש של מבנים שונים ושטחי ציבור במרחב העירוני.

מה היתרונות של התחדשות עירונית?

הורדת מחירי הדיור

אחת הסיבות העיקריות לכך שמחירי הדיור עולים מאוד היא בגלל שיש המון ביקוש ואין הרבה היצע של קרקעות בארץ. התחדשות עירונית מציעה דרך חכמה להוסיף עוד יחידות דיור בשטח שהוא כבר מאוכלס ובכך להגדיל את ההיצע גם מבלי לבנות על שטחים חדשים, כפי שביצע חברת ענב נדל"ן בנווה מונוסון. 

חיזוק של מבנים מפני רעידות אדמה

לאורך הגבול המזרחי של ישראל עובר השבר הסורי אפריקאי ולכן ישנה סכנה לכך שרעידת אדמה תפגע במבנים רבים ואף תגרום להתמוטטות שלהם והסיכון קיים בעיקר במבנים ישנים. לכן כאשר עושים תמ"א 38 בבניינים ישנים, מעבים ומחזקים מבנים שנמצאים בסיכון לפגיעה מפני רעידת אדמה.

שיפור פני העיר

אסתטיקה ונראות הן דבר חשוב, גם כשמדובר על אזור עירוני. לכן בשכונות ישנות רבות שבהן יש מבנים שבמשך שנים הם הוזנחו, יש פרוייקטים של התחדשות עירונית אשר במסגרתם מחדשים בניינים ישנים ובנוסף בפרוייקטים רבים גם מחדשים את הסביבה שליד מבני המגורים. כך חברות התחדשות עירונית כמו ענב נדלן תורמות לכך שפני העיר ובעיקר תושבים בשכונות ותיקות יוכלו ליהנות מסביבה מחודשת ונעימה יותר. בנוסף לכך, דיירים במבנים שבהם מתבצעת התחדשות עירונית זוכים לשדרוג משמעותי של הדירה שלהם מבלי לשלם וכך הם מעלים את ערך הנכס שלהם. 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים רשתות נגד יתושים בבית?
היום מקובל מאוד להתקין יחד עם החלונות או הדלתות של המרפסות, גם את הרשתות. אלו נועדו לתת את המענה...
קרא עוד »
אוג 06, 2021
לגלות את הסודות: כיצד לבחור מוצרי ניקוי באיכות גבוהה
בכל הנוגע ליצירת סביבה נקייה ובריאה, איכות מוצרי הניקוי שלכם היא מעל הכל. כמומחה ותיק בתחום הניקיון...
קרא עוד »
נוב 07, 2023
הדברת קרציות יונים
התופעה של קרציות יונים היא מסוכנת לבני האדם ולכן יש לעשות כל שניתן כדי למנוע אותה. הדבר נובע בדרך כלל...
קרא עוד »
מאי 30, 2021