מגנים על השטח שלך

עולם הנדל"ן קשוח מטבעו ואנשים רבים הם בעלי אינטרסים בכל הקשור על השתלטות על שטחים נוספים להשקעה. קנייה או השקעה בשטח, מבנה או אפילו משק חקלאי כרוכה בבדיקות רבות שאותן יש לבצע בטרם ניגש לחתימה על הסכם כל שהוא מול המוכר. עורך דין מקרקעין בפתח תקווה ייקח את ההגה לידיים ויבצע בעבורכם את כל הבדיקות הדרושות. כל רשות מקומית מנהיגה חוקים ותקנות משלה ורק עורך דין מיומן ומנוסה ידע להתנהל מול הדרישות השונות ולהביא את המצב לאשורו. מומלץ שלא לבצע עסקאות בתחום הנדל"ן באופן עצמאי ללא ייעוץ מוקדם על מבינים בתחום.

מה כדאי לבדוק?

כאשר אתם  מחליטים להשקיע בנכס נדלני כל שהוא יש להבין שרב הנסתר על הגלוי. ולכן לא מן הנמנע שישנם פרטים שונים אשר אתם עלולים לגלות אודותיהם רק לאחר החתימה על החוזה. לדוגמא, לא תמיד יגידו לכם מה עומד להתרחש בסביבה של הנכס שאתם מעוניינים בו. משרד עורך דין מקרקעין בפתח תקווה יבדוק את הנכס ואת כל מה שקשור בו ויביא תמונה מצב עדכנית אשר תאפשר לכם להחליט האם אתם ממשיכים בעסקה או מחליטים לסגת.

דיני מקרקעין הינם סבוכים והאדם ההדיוט לא ידע מהיכן להתחיל ובמה להתרכז באמת. היות שמדובר בקובץ גדול של חוקים ותקנות אין מנוס וצריך להפקיד את המשימה בידיו של משרד עורכי דין שמתמחה בנושא זה.business-3167295__3401

תמ"א 38

בשנים האחרונות ישנה נהייה גדולה אחר הכנת מבנים ומיגון כנגד רעידות אדמה שעלולות לפקוד אותנו בעתיד באזור. קבלנים רבים פונים לבעלי דירות ובנינים ומנסים לעניין אותם בפרויקט, זאת בתמורה לזכויות בניה בפרויקט. הטיפול בנושא הוא סבוך ועיתים נתקל בקשיים רבים הן מטעם הדיירים והן מהצד של הרשות המקומית.

התייעצות עם משרד עורכי דין שטרית ושות' אשר מבין בנושא עשויה לפתור בעיות רבות ולהאיץ אל תחילת העבודות. כיום הפרויקט תופס רק חלק קטן מכלל הפוטנציאל אשר גלום בו, אך סביר להניח שבשנים הקרובות הוא יצבור תאוצה ויהווה פלח שוק ניכר. פנו לקבלת מידע נוסף בנושא דיני מקרקעין ותכניות בניה.

 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארונות אמבטיה – מה כדאי לדעת לפני רכישה?
ארונות אמבטיה הם מוצר הכרחי בחדר האמבטיה כדי לאחסן בהם מגבות, מלאי של סבונים ומוצרי קוסמטיקה...
קרא עוד »
פבר 08, 2021
אישור לכיבוי אש
העוסקים בהקמה של אירועים ענקיים, אירועים חברתיים, אירועים פוליטיים, תרבותיים ואחרים – מודעים...
קרא עוד »
אפר 20, 2018
אביזרים לבית
בית הוא המקום שאליו אנחנו תמיד חוזרים אחרי יום עבודה, אחרי בילוי. אנשים רבים אוהבים לבלות את זמנם בבית...
קרא עוד »
אוג 21, 2022