שמאי מקרקעין באשדוד

שמאי מקרקעין הוא איש מקצוע העוסק בהערכת שווי נכסים וקרקעות. אלה יכולים להיות לצרכי מסחר, מגורים, עבור משקיעים ואפילו במקרה של התחדשות עירונית ותמ"א 38. אם אתם באים למכור או לקנות נכס באשדוד הזמינו שמאי מקרקעין באשדוד שיסייע לכם בהערכה מדויקת של שווי הנכס הקיים או זה העומד לקום כדי לבחון את כדאיות העסקה. כדאי לזכור כי הערכת השמאות עשויה להשתנות במעט בין שמאי אחד לאחר אולם אם העבודה מתבצעת בצורה נכונה ומקצועית ההפרשים אמורים להיות די מינוריים. 

מדוע זה חשוב לשכור שמאי מקרקעין באשדוד?

נניח שאתם באים לקנות נכס נהדר שמאוד התלהבתם ממנו כלפי חוץ והוא אפילו נמצא במקום נהדר. קניתם את הנכס ואז לפתע אתם מגלים שהיו בו חריגות בנייה לא חוקיות, אולי מיסים והיטלים שלא שולמו על הנכס או אפילו בעיות בתשתיות הנכס שלא היו נראות לעין בימים שבאתם לראות ולהתרשם מהנכס. כל אלו יכולים להעלות לכם בין עשרות למאות אלפי שקלים נוספים לטיפול ועוגמת נפש גדולה מאוד. אילו הייתם שוכרים שמאי דירות באשדוד למשל להערכת שווי הנכס הייתם יכולים בהחלט לחסוך את הכסף ועוגמת הנפש הזו.

שירותים נוספים של שמאי מקרקעין:

שמאי מקרקעין מספר שירותים נוספים מלבד הערכת שווי נכס למגורים או להשקעה. כך למשל הוא יכול להעניק חוות דעת מקצועית או הערכת שווי מדויקת בבית המשפט לצרכים שונים. כך למשל במקרה של חלוקת ירושה או פירוק חברות ושותפויות וכד'. כמו כן שמאי מקרקעין מסייע בחישוב עלויות מיסים והיטלים שונים על הנכס וגם מיסים עתידיים כמו היטל השבחה למשל. שמאי מקרקעין אף משמש להערכת שווי נכס לצורך קבלת משכנתא מהבנק שכן מדובר בהערכת חובה על ידי הבנק כתנאי לקבלת המשכנתא.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ספות נפתחות
ספה נפתחת הינה ספת אירוח שהופכת למיטה. במצב סגור, ספה זו משמשת לישיבה ובמצב פתוח היא משמשת כמיטה לכל...
קרא עוד »
דצמ 14, 2017
כל כמה זמן צריך לבצע איטום קירות מבנים?
קירות המבנה חשופים לפגעי החוץ, כך למשל לקרינת שמש ישירה, ללחות שבאוויר, למליחות וכדומה. גם שינויי...
קרא עוד »
אפר 01, 2021
מהו בטון אדריכלי?
עולם עיצוב הבית, התפתח משמעותית בשנים האחרונות. דבר זה מציע כיום שפע של פתרונות עיצוביים ומגוונים,...
קרא עוד »
דצמ 15, 2019