למה לקנות בית רק עם ייעוץ משכנתא מקצועית?

ייעוץ משכנתא מקצועית

במילה אחת: כסף. בשתי מילים – הרבה כסף. ייעוץ משכנתא הוא ככל הנראה המוצר הנותן ללקוחותיו את יחס המחיר-תמורה הטוב ביותר. נקודה.

משעשע לחשוב כי במבט יבש על הנייר כשכקונים בית קונים בעצם קצת בטון שמחובר ביציבות ומשובץ בחלונות ודלתות, הרי שבסופו של דבר אנו קוראים לזה בית או נכס, ולרובינו, זו הולכת להיות ההוצאה הגדולה ביותר שלקחנו על עצמינו.

כשמסתכלים על הדרך שלנו לבית משלנו, עבודה, חסכונות, שיתוף פעולה עם בן או בת הזוג, כסף מההורים, חיפושים רבים, התלבטויות, נדמה שזה לא דבר של מה בכך, ואפילו שרוב הישראלים מכוונים לשם, הרי שלרובינו מדובר בקרקע לא מוכרת. זו הסיבה שכשניגשים למשכנתא, ייעוץ מקצועי זה עניין של חובה.

ייעוץ משכנתא מקצועית

אמרת יחס מחיר תמורה?

או יחס תמורה למחיר, או כל דרך אחרת שתבחרו להסתכל על זה, ייעוץ המשכנתא שלכם הוא הכלי החיוני והחשוב ביותר בתיבת הכלים בדרך למשכנתא. תמורת מחיר ממוצע של 4,500 ₪, יועץ משכנתאות נבון ומנוסה יכול לחסוך לכם אלפים, עשרות אלפי, ובמקרים נדירים אף מאות אלפי שקלים לאורך השנים, וכאשר מדובר בהתחייבות לעשר, עשרים ולעיתים עד שלושים שנים – כדאי לוודא שאתם חותמים נכון.

מי שעוקב אחרי המספרים יכול להבין שמה שתשלמו כל חודש עבור בית במחיר מילון וחצי שקל יכול להיות איקס או איקס פחות מאות או אלפי שקלים. לא רק העלות החודשית, אלא העלות הכוללת והמצטברת, וכמובן בחירת פרישת התשלומים הנכונה לא רק ברמה הפסיכולוגית-רגשית, אלא ברמה הקרה והמתמטית – איך יהיה לכם נוח לשלם.

לשם שינוי התחרות ממש לצידנו

ללא מונופולים, חברות רבות ושונות לליווי וייעוץ משכנתאות קמו והצטרפו לתחרות הרבה, מה שמאפשר לכם למצוא יועץ משכנתא בכל מקום בישראל, בכל עיר, ואפילו בעיירות הקטנות. בנוסף, ריבוי המומחים מאפשר מחירים סבירים לגמרי, ומחייב את היועץ לתת שירות מצוין, אחרת פשוט תלכו ליועץ אחר.

ומנגד, הבנקים, להם יש מונופול חד-משמעי על המשכנתאות, עומדים מול צבא עיקש ורב-תושייה של יועצי משכנתאות מקצועיים ונבונים, שמשתמשים בתבונת ההמונים כדי לסובב את ידם של הבנקאים ולהוציא את החוזים הטובים ביותר ללקוח שלהם. כשאתם ניגשים לקנות בית בליווי מומחה בייעוץ משכנתא, אתם ניגשים עם כוח העזר הטוב ביותר שיש, לעבר העסקה הטובה ביותר בשוק.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניקוי ריפודים – עדיף לבד עם מכונה מקצועית?
ריפוד צובר לכלוך, כתמים ואבק, זו עובדה שאין סיבה לנסות לריב איתה. השאלה היא רק איך אנחנו מתמודדים עם...
קרא עוד »
מרץ 03, 2022
פורטל הנחות לצימרים יוקרתיים
על פניו הזמנת צימר יוקרתי, איכותי, כזה שאנחנו מסתכלים על הפרוספקט שלו וכבר מרגישים שאנחנו נמצאים...
קרא עוד »
יונ 12, 2018
ספק כוח פנימי וחיצוני (מטענים)
תפקידו של ספק כוח הוא לספק חשמל מנקודה אחת אל נקודה אחרת בצורה המתאימה ובטוח במידה הצורך של מכשיר....
קרא עוד »
ינו 24, 2015