השקעות נדלן בפורטוגל – לבעלי אזרחות פורטוגלית זה עולה הרבה פחות

השקעות נדלן בפורטוגל
השקעות נדלן בפורטוגל

מעוניינים ליהנות מהשקעות בפורטוגל בתנאים נוחים? אזרחות פורטוגלית יכולה לעזור לכם.

למה משתלם להוציא אזרחות בשביל להשקיע בפורטוגל?

יותר ויותר ישראלים בוחרים להוציא בשנים אזרחות פורטוגלית, זו בעקבות אופציה שיצרה הממשלה המקומית עבור ישראלים אשר יכולים להוכיח קשר משפחתי למגורשי ספרד ופורטוגל במאה ה-15. ישראלים רבים בוחרים להוציא את האזרחות בצורות שונות, על כך תוכלו לקרוא עוד במאמר הבא. באמצעות האזרחות, הם יכולים לבצע השקעות שונות במדינה, כולל בתחום הנדלן.

לפני שנסביר מדוע אזרחות פורטוגלית יכולה לעזור במקרה כזה, חשוב להבין תחילה מדוע בכלל משתלם להשקיע בנדל"ן בפורטוגל. התשובות לכך הן פשוטות. השקעות בנדל"ן הן תמיד דבר משתלם, בוודאי במדינות בהן יש ביקוש גבוה, בין אם זה מצד מקומיים ובין אם זה מצד זרים. על כן פורטוגל מהווה מוקד משיכה עבור משקיעים ישראלים וכן עבור משקיעים ממקומות שונים בעולם. מעבר לכך, הרי שהשקעות נדל"ן בפורטוגל מהוות אופציה נהדרת למקור הכנסה נוסף, שכן ניתן להשכיר את הנכס ולהרוויח עליו. מי שרוצה יכול כמובן לעבור ולהתגורר שם בבוא העת.

כיצד אזרחות פורטוגלית יכולה לעזור ולהקל על העניין?

ובכן, באופן עקרוני, אזרח תמיד נהנה מתנאים הרבה יותר טובים ממשקיע זר, בין אם זה בכל הקשור למסים או לעלויות אחרות, מעבר לזה, הרי שמי שמחזיק באזרחות פורטוגלית, עלויות העסקה הן הרבה יותר פשוטות ונמוכות עברו.

אנחנו צריכים לקחת בחשבון עוד נקודה והיא, בתור משקיע עם אזרחות מקומית, אין צורך לבצע "משחקים" פיננסים שונים שנדרשים לא פעם ממשקיעים זרים בשביל להקטין את עלויות המס או עלויות אחרות.

לכן, משתלם יותר להוציא אזרחות פורטוגלית ולהרוויח מהאפשרות להשקיע במדינה בתנאים נוחים. אגב, מי שמחזיק באזרחות מקומית, יכול כידוע להשקיע גם במדינות אחרות באירופה, מאחר ופורטוגל היא חלק מהאיחוד האירופי והאזרחות מאפשרת לבצע גם עסקאות במקומות אחרים, לעבוד במדינות נוספות וליהנות מתנאים מגוונים שמציע האיחוד כולו וכל מדינה אשר משתייכת אליו באופן נפרד. על כן, אזרחות פורטוגלית יכולה להיות לכם לעזר רב.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עד כמה חשוב לבצע בדיקת נכס לפני קניה?
בדיקת נכס היא בדיקה שעורכים לנכס לפני שקונים אותו. כאשר אתם באים לראות דירה למכירה, אתם יכולים להתלהב...
קרא עוד »
אפר 28, 2021
פינוי בינוי בירושלים – למה זה רעיון טוב?
תוכניות של פינוי בינוי בירושלים ובערים אחרות, הן תוכניות מאוד פופולאריות כיום לצורך התחדשות עירונית...
קרא עוד »
אוג 31, 2017
מוטי פלד עם מהפכת המגורים על ידי קבוצות רכישה
קבוצות רכישה היו מאז ומעולם. קבוצות הרכישה מאפשרים להרבה אנשים להשיג דירות מגורים ולהצליח ברכישת נכס...
קרא עוד »
ינו 13, 2021