השקעות נדלן בפורטוגל – לבעלי אזרחות פורטוגלית זה עולה הרבה פחות

השקעות נדלן בפורטוגל
השקעות נדלן בפורטוגל

מעוניינים ליהנות מהשקעות בפורטוגל בתנאים נוחים? אזרחות פורטוגלית יכולה לעזור לכם.

למה משתלם להוציא אזרחות בשביל להשקיע בפורטוגל?

יותר ויותר ישראלים בוחרים להוציא בשנים אזרחות פורטוגלית, זו בעקבות אופציה שיצרה הממשלה המקומית עבור ישראלים אשר יכולים להוכיח קשר משפחתי למגורשי ספרד ופורטוגל במאה ה-15. ישראלים רבים בוחרים להוציא את האזרחות בצורות שונות, על כך תוכלו לקרוא עוד במאמר הבא. באמצעות האזרחות, הם יכולים לבצע השקעות שונות במדינה, כולל בתחום הנדלן.

לפני שנסביר מדוע אזרחות פורטוגלית יכולה לעזור במקרה כזה, חשוב להבין תחילה מדוע בכלל משתלם להשקיע בנדל"ן בפורטוגל. התשובות לכך הן פשוטות. השקעות בנדל"ן הן תמיד דבר משתלם, בוודאי במדינות בהן יש ביקוש גבוה, בין אם זה מצד מקומיים ובין אם זה מצד זרים. על כן פורטוגל מהווה מוקד משיכה עבור משקיעים ישראלים וכן עבור משקיעים ממקומות שונים בעולם. מעבר לכך, הרי שהשקעות נדל"ן בפורטוגל מהוות אופציה נהדרת למקור הכנסה נוסף, שכן ניתן להשכיר את הנכס ולהרוויח עליו. מי שרוצה יכול כמובן לעבור ולהתגורר שם בבוא העת.

כיצד אזרחות פורטוגלית יכולה לעזור ולהקל על העניין?

ובכן, באופן עקרוני, אזרח תמיד נהנה מתנאים הרבה יותר טובים ממשקיע זר, בין אם זה בכל הקשור למסים או לעלויות אחרות, מעבר לזה, הרי שמי שמחזיק באזרחות פורטוגלית, עלויות העסקה הן הרבה יותר פשוטות ונמוכות עברו.

אנחנו צריכים לקחת בחשבון עוד נקודה והיא, בתור משקיע עם אזרחות מקומית, אין צורך לבצע "משחקים" פיננסים שונים שנדרשים לא פעם ממשקיעים זרים בשביל להקטין את עלויות המס או עלויות אחרות.

לכן, משתלם יותר להוציא אזרחות פורטוגלית ולהרוויח מהאפשרות להשקיע במדינה בתנאים נוחים. אגב, מי שמחזיק באזרחות מקומית, יכול כידוע להשקיע גם במדינות אחרות באירופה, מאחר ופורטוגל היא חלק מהאיחוד האירופי והאזרחות מאפשרת לבצע גם עסקאות במקומות אחרים, לעבוד במדינות נוספות וליהנות מתנאים מגוונים שמציע האיחוד כולו וכל מדינה אשר משתייכת אליו באופן נפרד. על כן, אזרחות פורטוגלית יכולה להיות לכם לעזר רב.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוגי דלתות פנים שכדאי להכיר
ניתן לראות כי שוק דלתות הפנים של היום הנו גדול מתמיד. זוהי הסיבה בגינה כל אחד מכם אשר יהיה מעוניין בכך...
קרא עוד »
אפר 13, 2017
תכנון דירה – דגשים חשובים
הפיכת הדירה שלכם לכזו שמתוכננת ומעוצבת בצורה ראויה זה דבר כרוך בתהליך ארוך, שכן בכדי לעשות את העבודה...
קרא עוד »
דצמ 12, 2016
חיזוק אריחים במבנים
אריחים הן למעשה מערכת חיזוק המשתמשת בבד דוחה מים לכיסוי חזית הבניין, והם מהווים חלופה מעוצבת לקירות...
קרא עוד »
נוב 02, 2022