עו"ד תכנון ובניה

בנית בית או כל מבנה חדש כרוכה בבירוקרטיה רבה דרושים אישורים רבים לכל פעולה. השגת המסמכים והאישורים עשויים לקחת זמן רב ולהיתקל בקשיים שונים. פניה למשרד עורכי דין שמתמחה בדיני מקרקעין יעשה את ההבדל ויביא לתוצאות טובות בהרבה. כאשר אתם מעוניינים לבצע עסקת נדל"ן גדולה כדאי מאוד לבדוק את כל ההיבטים המשפטיים שלה, לעשת את זה לבד עשוי להיחשב להימור וכדאי להתייעץ עם עו"ד לפחות בשלב הראשוני של העסקה.

דיני מקרקעין

שילוב עורכי דין תכנון ובניה יהיה למעשה הצעד הטוב ביותר שמומלץ לבצע. כל משרד מתמחה בנושאים שונים וכדאי לברר תחילה מה ההתמחות של המשרד שאליו אתם רוצים לפנות. מכיוון שמדובר בעסקאות יקרות בדרך כלל אז לא כדאי לבצע אותן מבלי להתייעץ עם עורך דין מומחה. דיני מקרקעין ובניה הם קבוצת הוראות אשר מדברות על הליכים שלהם זקוקים בתכניות בניה כאשר פונים אל גופי התכנון. הכרה של כל ההליכים במוסדות תכנון שונים הינם בסיסיים ובלעדיהם אין אפשרות להוציא פרויקטים של נדל"ן אל הפועל. כל תכנון חדש כרוך במכלול של שיקולים אשר בסופו של דבר ישפיעו על עלויות התכנון והפיתוח. בנוסף ישנן בדיקות מקדמיות שונות שיש לבצע:

  • צפיפות
  • הדרישות התכנוניות של הרשות המקומית.
  • הגודל של האתר שהולך להיבנות.
  • סיווג טופוגרפי.
  • בדיקה של היתכנות כלכלית כך שניתן יהיה לקבוע מה הפוטנציאל.building-1080592__3401

מה הלאה?

אדריכל מקצועי הוא שמגיש את התכנית לוועדת התכנון. ידיעת כל הכללים והחוקים השונים והבנת כל הדרישות של הרשות המקומית יקצרו את התהליך באופן משמעותי. כל יחסכו עלויות מיותרות ויקרות. ישנן בקשות רבות לתמ"א 38 ועובדה זה הביאה לעליה משמעותית בהגשת תביעות לערכאות אשר קשורות לענייני ליקויי בניה, תכנון, והליכים של התנגדויות אשר מוגשים לוועדות השונות.  על כן כדאי מאוד ואף מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין אשר בקיא בדינים השונים על מנת להאיץ את הטיפול אל מול הגורמים השונים. לסיכום, עורכי דין אשר מתמחים בבניה ותכנון עשויים לעזור בכל התהליכים החשובים וכדאי להיעזר בהם ולא להשאיר זאת רק בידי הגורל.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט משרדי – למה כדאי לכם להשקיע?
הדרך שבה אתם בוחרים לתכנן ולעצב את המשרד שלכם הולכת להשפיע לא מעט על ההרגשה שלכם ושל העובדים שלכם בו....
קרא עוד »
ספט 24, 2017
מה הדרך הטובה ביותר לניקוי יעיל של ריפודים?
ניקוי ריפודים הוא תהליך הכולל הסרת לכלוך, כתמים ומזהמים אחרים מהבד. מנקי ריפודים משתמשים בשיטות...
קרא עוד »
יונ 26, 2022
5 כללי ברזל בבישום בתי מלון
בישום בבית מלון הוא דבר חשוב וקריטי מאוד. האורחים שמגיעים לבית המלון מעוניינים להחליף אווירה, לשהות...
קרא עוד »
יונ 27, 2021