צחי גרוסמן יועץ משכנתאות מומחה

יועץ משכנתאות מומחה

בין אם בחרתם לרכוש את נדירה שלכם מאדם פרטי, לבין אם אתם בוחרים לרכוש דירה חדשה מקבלן או אפילו להצטרף למחיר למשתכן – חשוב שתדעו כיצד להתמודד עם תהליך הרכישה בשוק הנדל"ן הישראלי הנחשב מלא תנודות ושינויים.

כיום קשה יותר מאי פעם לאנשים לקחת משכנתא ולרכוש דירה, וזאת בשל הריביות אשר נוספות על השלמת המשכנתא על ידי הבנקים, וכמובן מחירי הדירות שנוסקים מעלה ומעלה.

בשל כך רבים מוצאים עצמם זכאים למשכנתא אך עם זאת לא תמיד בוחרים במסלול מהמשכנתא הנכון ביותר עבורם, ובכך הם 'קורסים' תחת עול התשלומים הכבדים לבנק אשר בו בחרו לקחת את המשכנתא.

יועץ משכנתאות מומחה

אבל כיצד מתמודדים וחוסכים מאות אלפי שקלים? סיוע של איש מקצוע יכול לסייע לכם.

בכל הנוגע לתהליך לקיחת המשכנתא, אנשי מקצוע שהם יועצי משכנתאות מומחים כמו צחי גרוסמן ואחרים, יכולים לסייע לכם לבחור במסלול המשכנתא הנכון ביותר עבורכם.

אבל כיצד נעזרים בשירות ייעוץ למשכנתאות? וכיצד בוחרים את האדם הנכון לסיוע בלקיחת משכנתא? משכנתא לוקחים רק בליווי יועץ!

אם אתם רוצים לבצע את הפעולה והבחירה הנכונה ביותר לכם בין עשרות בנקים אשר מציעים לכם לקיחת משכנתא בתנאים שונים, חשוב שתתייעצו עם איש מקצוע במומחה בתחום.

אדם זה ילווה אתכם בכל התהליך, הוא יעזור לכם להבין את שוק הנדל"ן הישראלי בצורה בהירה יותר, יסייע לכם לסקור את מסלולי המשכנתאות השונים, ויפעל כדי להתמקח עבורכם על תנאי המשכנתא מול הבנק.

כיצד יועץ למשכנתאות חוסך כסף רב?

זה נכון, שירות ייעוץ מסוג זה אינו זול ורבים שואלים את עצמכם "מדוע לא לקחת את היועץ מהבנק?". עם זאת חשוב לדעת שיועצי המשכנתאות של הבנקים דואגים לפני הכל לאינטרסים של הבנק, בעוד שיועץ משכנתא אשר אותו אתם שוכרים –  ידאג אך ורק לאינטרסים שלכם.

בנוסף, ייעוץ למשכנתא יעזור לכם ליהנות מחסכון משמעותי לאורך שנים, ובכך יקנה לכם גם את המסלול המתאים ביותר לכם לרכישת דירה תוך התאמת ההחזרים החודשיים לצרכים שלכם.

אז מהם השירותים של צחי גרוסמן יועץ למשכנתאות?

לגרוסמן כמה וכמה שירותים מרכזיים ביניהם:

ליווי ויעוץ במשכנתא חדשה, סיוע במחזור משכנתא,  ייעוץ בקבלת משכנתא לכל מטרה, ליווי אישי בכל התהליך עד לקבלת הכסף מהבנק, חסכון רב בתשלומי המשכנתא ובתשלומי הריביות, שימת האינטרסים של הלקוח בעדיפות ראשונה, תמיכה וליווי לכיסוי חובות, קבל ייעוץ בניהול כלכלת המשפחה ועוד.

לא חותמים על משכנתא או הלוואה גדולה לפני שבודקים

אז אם אתם רוצים לקבל את המקסימום ולשלם את המינימום בלקיחת המשכנתא או לפני לקיחת הלוואה – חשוב שלפני שתחתמו מול הבנק למשכנתאות תדעו כי באמצעות ייעוץ נכון תוכלו לחסוך מאות אלפי שקלים.

בשל כך יש לבחור את היועץ הטוב ביותר תוך תשומת הדגש בבחירת איש המקצוע על מקצועיות, אמינות, ניסיון, הצלחות, המלצות, ידע רב בתחום הנדל"ן והמשכנתאות ועוד.

בחרו בצורה כזאת ותוכלו ליהנות מהתנאים הטובים ביותר בבחירת המשכנתא שתשפר את איכות חייכם ותתאים לתקציב המשפחתי שלכם.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נדלן בארהב הגיע הזמן שתשקיעו גם אתם בנדל"ן רווחי
הגיע הזמן שתשקיעו גם אתם בנדל"ן רווחי רוצים להגדיל את הרווחים החודשיים שלכם? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא...
קרא עוד »
אוק 06, 2016
כל מה שצריך לדעת על מיגון המקלט
למרות שכל אחד מאיתנו היה רוצה לחיות במקום שבו השלום הוא המצב הקבוע, כולנו יודעים שעדיין יש לנו צורך...
קרא עוד »
דצמ 23, 2014
תובנות קריטיות על עובש והשפעתו על הסביבה שלך
עובש: זה מונח נפוץ, ובכל זאת יש מספר עצום של עובדות וניואנסים לגביו שרבים לא מודעים להם. הנוכחות שלו...
קרא עוד »
אפר 08, 2024