הגיע הזמן שגם אתם תיקנו דירה

דירות בנתניה

דירות בנתניה

כמה שנים אתם יכולים להמשיך ולשלם את המשכנתא של בעל הדירה שלכם? והאם אתם באמת רוצים לעד לחשוש שיום אחד ירצו לפנות אתכם מהדירה השכורה שבה אתם חיים? כל זוג מגיע בשלב כזה או אחר לרגע שבו הוא מתחיל לחשוב קדימה ורוצה לקנות דירה, כך שבהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם חושבים על זה. אין אפשר להתכחש לעובדות: בישראל מחירי הדירות מאוד יקרים אך עם זאת אתם יכולים להיות בטוחים שגם אתם, כמו רבים אחרים, תוכלו להגשים את החלום הזה. זה נכון שאתם צריכים הון עצמי לא קטן, משכנתא מהבנק והרבה עזרה מההורים, אך אתם תראו שבסופו של דבר תמצאו דירות רבות שיכולות לבוא בחשבון עבורכם.

איך לבחור את הדירה המתאימה לכם?

יש היום הרבה מאוד פרויקטים של בניית דירות חדשות בישראל, כך שבין אם אתם מחפשים דירות בנתניה ובין אם אתם מחפשים דירות בכל מקום אחר בארץ, האפשרויות רבות. כדי לבצע את החיפוש של דירות בנתניה, או של דירות בערים אחרות, בצורה מהירה יותר, כדאי תחילה לחשוב:

  • כמה חדרים צריכים להיות בדירה?
  • האם היא חייבת לכלול מקום חניה פרטי?
  • האם היא צריכה לכלול מרפסת או גינה?
  • האם אתם מעדיפים לגור במרכז העיר?
  • מה צריך להיות השטח של הדירה?

בנוסף לכל אלה, אתם גם חייבים לקבל החלטה עקרונית האם אתם מעדיפים לקנות דירה חדשה או ישנה. יש הבדל גדול בין השניים הן מבחינת המחיר והן מבחינת מה שתקבלו בתמורה לכספכם ולכן חשוב לתת על כך את הדעת.

כמה זה יעלה לכם בכל חודש?

מי מאיתנו יכול לחלום על דירה ולא לבדוק את העלויות החודשיות של העניין? ההמלצה היא להוציא על דיור, בכל דרך שלא תהייה, לא יותר משליש ההכנסות שלכם. לכן חשוב שתבדקו כמה אתם עומדים לשלם וחשוב ביותר לא להתחייב על החזרים שאח"כ יהיה לכם מאוד קשה לעמוד בהם. המטרה צריכה להיות שיפור המצב שבו אתם נמצאים היום אך לא בכל מחיר ולכן כדאי לקנות נכס שתעמדו בהוצאות עליו לאורך השנים.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איטום מבנים – על חשיבות איטום המבנה לפני החורף
אם אתם לא בטוחים האם גג הבניין או הדירה הפרטית שלכם אטומים לקראת החורף, קריטי לבדוק את זה בקיץ. למה?...
קרא עוד »
יונ 01, 2021
חשמלאי בודק
לימודי חשמל מתחלקים על פי דירוג מסוים. כל מי שרוצה ללמוד את התחום חייב להתחיל מהשלב הנמוך ביותר...
קרא עוד »
נוב 08, 2017
ביטוח שיפוץ דירה – מה חשוב לוודא לפני שמתחילים פרויקט שיפוץ בבית
שיפוץ דירה הוא לא דבר פשוט כידוע. לא משנה אם מדובר בשיפוץ קטן או גדול, שיפוץ קצר או ממושך, מדובר בסופו...
קרא עוד »
אוק 06, 2019