דירות להשקעה – איך מוצאים איפה להשקיע

דירות להשקעה
דירות להשקעה

אחת האופציות הטובות ביותר להשקעה, בהנחה ויש לנו כסף זמין, היא ללא ספק רכישת דירה. הרבה יותר ממניות, אגרות חוב או כל מוצר פיננסי אחר. זו הסיבה שמרבית האנשים שיש להם אפשרות כלכלית כזו, אכן מעדיפים להשקיע את הכסף שלהם ברכישת נכס, בין אם זה בארץ ובין אם זה במדינות אחרות.

דירות להשקעה הן דבר מאוד מוכר ונפוץ, לראיה כמות הדירות שמושכרות היום לדיירים שונים. כל דירה כזו היא בעצם דירה שמיועדת להשקעה, קרי היא נמצאת בידיה בעליה לא לצורך מגורים אלא לצורך הכנסת כסף, יצירת מקור הכנסה נוסף.

לפני שנסביר איך מוצאים איפה להשקיע, צריך להבין תחילה למה דירות להשקעה הן דבר חשוב ולמה מוטב להשקיע בהן ולא במוצרים פיננסים שונים למיניהם. התשובה לכך היא מאוד פשוטה, דירה להבדיל מכל מוצר אחר, לא הולכת לשום מקום, לא מתפוגגת, לא נעלמת. יכול להיות שהרווח עליה יהיה נמוך, יכול להיות שייקח זמן עד שאנחנו באמת נראה את התשואה, אך עדיין, מדובר בנכס שתמיד יהיה קיים וסביר להניח שנוכל להרוויח ממנו.

איך מוצאים איפה להשקיע

התשובה לכך היא פשוטה, אנחנו צריכים לבחון מה הם האזורים הכי פופולאריים היום או איפה נמצאות השכונות אשר בעתיד סביר להניח שהן ייהפכו להיות פופולאריות. כל זה אנחנו נעשה בהתאם לשאלה, כמה עלינו להשקיע ואיזו תשואה נוכל לקבל על ההשקעה שלנו.

למשל, אנחנו יכולים לרכוש דירה בתל אביב, אך ברור שבשביל להחזיר את ההשקעה, נצטרך לגבות שכר דירה גבוה וזה עלול להיות בעייתי, כנ"ל אגב בערי פריפריה שונים, שם הביקוש לדירות שכורות הוא נמוך. לעומת זאת, אם נמצא מקום בו יש אפשרות לרכוש דירה במחיר סביר ולקבל עליה שכר דירה רלוונטי, מתאים, אז אנחנו נוכל להחזיר את ההשקעה עליה תוך זמן סביר.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שרציתם לדעת על דלת הזזה חדשה שתתאים לבית שלכם
עושים שיפוץ רציני בבית או במשרד? קניתם דירה חדשה או אולי משרד קטן שממנו תנהלו את העסק שלכם? כך או כך, יש...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
חלונות אלומיניום בלגיים: תובנות מעבר ליסודות
חלונות אלומיניום בלגיים, הידועים באיכותם ובאלגנטיות שלהם, הפכו למרכיב עיקרי באדריכלות המודרנית. עם...
קרא עוד »
ינו 14, 2024
היכן ניתן להשכיר מכולה לפינוי פסולת?
מיכלי פינוי פסולת משמשים לפינוי פסולת, מיחזור וקומפוסטציה. בארצות הברית, מכולות אלו מושכרות בדרך כלל...
קרא עוד »
פבר 26, 2023