איך להיערך לקראת רכישת דירה באירופה

איך להיערך לקראת רכישת דירה באירופה

טרם רכישת דירה באירופה, שנחשבת להשקעת הנדל"ן הבטוחה ביותר, חשוב להיערך כהלכה, לפניכם כמה דגשים בעת תהליך ההתכוננות לרכישת הדירה.

מיקום ההשקעה

האם אתם מתכננים להשקיע בדירה במדינה הנחשבת ליציבה כלכלית אשר נמצאת במגמת התרחבות או להיפך? לדוגמה השקעות נדל"ן ברומניה, חשוב גם להבין את המיקום הספציפי של הנכס לרמת העיר והשכונה. באופן כללי, אין זה משנה באיזו מדינה אתם משקיעים, מומלץ להתמקד בבירה הכלכלית של המדינה המכילה את הנכסים המבוקשים ביותר אך כמובן שישנם מקרים שבהם משתלם לרכוש דווקא דירה בערים מתפתחות או מפותחות אחרות במדינה.

רישום הנכס

רישום זכויותיכם באופן מסדר במרשם המקרקעין במדינה בה ההשקעה מתבצעת חייב להיעשות בצורה מקצועית בצמוד להעברת הכספים למוכרים. אתם חייבים לערוך מעקב צמוד אחר רישום על מנת להבטיח גיבוי בכל אחד משלבי העסקה ועד להשלמתה. על מנת לוודא שהנושא מתבצע כראוי, מומלץ לבחור ולהיעזר בחברה או בעלי מקצוע המומחים ובעלי ניסיון במדינה ובשוק הספציפי של העסקה.

סדר גודל ההשקעה

אחד מהמרכיבים החשובים בתכנון השקעה שכזו הינו ביצוע תחזית ריאלית. חשוב שתכנון ההשקעה ייעשה לשני צדי המטבע כאשר יכול להיות שהתשואה תגדל באופן קבוע כפי המצופה ותקבלו את מלוא ההחזר וייתכנו מצבים נוספים. בין כה וכה, הכפלת הכסף תוך שנתיים בתחום הנדל"ן אינה ציפייה סבירה. תכנון מוטעה של סכום ההשקעה, יכול להוביל לכך שעקב צורך בהוצאה של סכום כסף קטן מההשקעה בחזרה, תוביל את המשקיע למכור את כל השקעתו מכיוון שלא מדובר בנכסים נזילים. מסיבה זו יש לחשב את תקופת ההשקעה אליה אתם נכנסים במלואה כאשר ייתכן והדבר בעצם יוביל אתכם להשקיע בכמה נכסים קטנים יותר על מנת שחלק שההשקעה תהיה נזילה במידת הצורך.

מיסים

חשוב לבדוק בקפידה את נושא המיסוי במדינה בה אתם מעוניינים לרכוש את הדירה וכמו כן גם להיות בקיאים בהתייחסות של רשות המיסים בישראל. ההמלצה הינה להיעזר בחברה המנהלת כמו חג'ג' אירופה, על מנת שתעביר לכם את המידע הדרוש בתחום המיסוי בנוגע להשקעה ובאם יש צורך להיעזר גם ביועץ מס מטעמכם.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות עיקריות על רצפות בית טרצו
בכל הנוגע לאלגנטיות ולעמידות של ריצוף, רצפות בית טרז בולטות כבחירה מעולה. ידועות בשילוב הייחודי שלהן...
קרא עוד »
דצמ 13, 2023
תכנון ועיצוב פנים קפדני לקראת שיפוץ
אין ספק כי הרכוש החשוב ביותר בחיינו הוא הבית שלנו. הבית מעניק לנו את השקט הנפשי שכה הכרחי בכדי להצליח...
קרא עוד »
יונ 02, 2018
מבני תעשייה – מה אנחנו צריכים לבדוק לגביהם
כשאנחנו ניגשים לרכוש מבנה מסוים, נכס, אז יש לא מעט דברים שאנחנו צריכים להקפיד עליהם. דברים שיכולים...
קרא עוד »
פבר 27, 2020