איך למנף נדל"ן?

איך למנף נדל"ן?

יש כמה אפשרויות אשר מסבירות איך למנף נדל"ן וכך להעלות את השווי שלו באופן משמעותי. אם מדובר בדירה, או בקומפלקס של מגורים, אחת הדרכים הבטוחות לכך היא לבצע שיפוץ מאסיבי.

שדרוג של נכסי נדל"ן 

יש אפשרות לרכוש דירות במחיר שהוא נמוך יותר ממחיר השוק של הדירה, על פי גודלה ושווי השוק במיקום זה. הסיבה לכך היא שמדובר בדירה מוזנחת שחייבים לבצע בה שיפוץ מאסיבי ולכן המוכר קיזז מהערך שלה את ערך השיפוץ.

הקונה מבצע באמצעות קבלן אמין את השיפוץ הנדרש כמו החלפה של תשתיות אינסטלציה וחשמל, שבירה של קיר כדי להגדיל את החלל המשותף, התקנה של כלים סניטריים חדשים, הנמכות תקרה באמצעות קירות גבס, צביעה איכותית של כל הדירה ועוד. תוך פרק זמן קצר, הדירה משנה את פניה לחלוטין ולכן אפשר למכור אותה במחיר הרבה יותר גבוה.

אם מבצעים שיפוץ בסגנון זה בכל הדירות במבנה, אפשר למכור את כל הקומפלקס ברווח מהותי ביותר.

חשיבה על המחר 

אחת האופציות המוצלחות ביותר היא לרכוש מבנה ישן באזור איכותי שיש בו כמה דירות. לאחר קבלת היתרי בנייה אפשר להרוס את כל המבנה בשיטת פינוי בינוי ולבנות במקום המבנה הרעוע, מבנה מודרני, בעל קומות רבות ודירות בגדלים שונים. המכירה של כל אחת מהדירות שתהיה עכשיו הרבה יותר יקרה, תיצור רווח משמעותי ליזם אשר קנה את כל הדירות מבעלי הנכסים במחיר נמוך יחסית.

שדרוג של דירות קיימות 

מעבר לשיפוץ ההיקפי, יש אפשרות לקבל במקומות מסוימים היתרי בנייה ולשדרג מבנים על ידי הוספה של מרפסות בגדלים שונים, תוספת של ממ"ד שנחוץ מאד, הפעלה של מעלית וכל צורך אחר שיצור סביבת מגורים נוחה ביותר.> ניתן למצוא טיפים נוספים בנושא הכנסה פסיבית באתר של עמית והגר דרור.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה אתם צריכים לעיצוב הבית שלכם ולא ידעתם על זה בכלל
לא משנה איך נסתכל על זה, עיצוב הבית הוא אחד הגורמים שיש בכוחם להשפיע על המצב רוח שלנו ועל התחושה שלנו...
קרא עוד »
ינו 10, 2023
שימוש בלד
לא משנה איזה עסק יש לכם ומהן המטרות שלשמן פתחתם אותו, בוודאי תרצו מסכי לד, כדי ליצור וויזואליות מבריקה...
קרא עוד »
אוק 25, 2021
תכנון קונסטרוקציה פלדה
תכנון ובנייה של מבנים מסוגים שונים היא דבר מורכב שצריך לקחת הרבה מאוד גורמים בחשבון על מנת שפרוייקט...
קרא עוד »
אוג 15, 2022