איך לדעת את שווי הדירה לפני קנייה?

איך לדעת את שווי הדירה לפני קנייה?

אם אתם מתכוונים לרכוש דירה, ישנם כמה כללים שכדאי לדעת רגע לפני שאתם קופצים למים העמוקים. החל משווי הדירה האמיתי, דרך אזור הקנייה ועד סכום אותו תצטרכו לשלם כל חודש בקניית דירה חדשה.

איך לדעת את שווי הדירה לפני קנייה? |

ישנם כמה דרכים אפשריים, בהם תוכלו לדעת מהו שווי הדירה אותה אתם מעוניינים לקנות. ראשית, יש את שמאי הדירות או שמאי נדל"ן מסוימים, אשר יוכלו לומר לכם בדיוק כמה שווה הדירה בה אתם מעוניינים. מומלץ להתייעץ עם אדריכל מקצועי לפני הרכישה – מידע נוסף בנושא ניתן למצוא בקישור https://www.lb-arc.co.il/pre-purchase-property-testing/

מהו שיפוצים מבניים? |

שיפוץ מבני, בדרך כלל, הוא כרוך במהפך משמעותי יותר מבחינת נראות, תוכן וסגנון הדירה. באופן כללי, מדובר בהזזת קירות ושינוי תוכנית הרצפה של הנכס בדיוק כמו שאתם רוצים. כפי שהשם מרמז, מבנה הבית משתנה ליצירת מרחב מחיה טוב יותר ושווה יותר.

למה כדאי לבצע שיפוץ למבנה? |

שיפוצים מבניים הם פופולריים במיוחד בקרב בעלי בתים עם נכסים בסגנון עתיק יותר. בבתים ישנים רבים, ובמיוחד בבתים שנבנו בשנות – 40 וה – 70, יש חללים מעוצבים בצורה מוזרה, שלא תמיד ניתן להשתמש בהם.

למאפיינים אחרים יש פריסות לא הגיוניות, אולי כמו מקרה של חדר שינה של הורים הנמצא מול רחוב רועש, דבר שמפריע לשגרת החיים. בדיוק בשביל דברים כאלה נועד שיפוץ מבנים.

האם שיפוץ זה דבר יקר? |

אמנם שיפוצים מבניים יכול להיות יקר מעט, אך יש להם פוטנציאל להוסיף אלפי שקלים לערך הבית שלכם, ולהבטיח מרחב מחיה נוח ובריא יותר עבורכם ועבור בני משפחתכם. כדאי לזכור כי לפני שיפוץ יש לבצע בדיקה של היתרי בנייה, בקישור הזה נמצא מידע מקיף בנושא.

גיוס כספים לשיפוץ מבני |

זכרו כי אם אתם מתכוונים לדרוש מימון לביצוע שיפוץ מבני, הסיכוי שלך להשיג הלוואה יהיה תלוי בהון השוטף הנמצא ברשותכם.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 כלי גינון שכל אחד חייב בחצר הבית שלו
הנה הגיע היום בו החלטתם שאתם רוצים להיות הגננים של הגינה שלכם. לטפח אותה, לדאוג שיהיה לה את כל מה שהיא...
קרא עוד »
ינו 28, 2021
צילום אדריכלות
צילום אדריכלות טוב יכול להיות חלק מרכזי בפרויקט אדריכלי. צילום אדריכלי הוא לא רק לכידת הפרטים של...
קרא עוד »
אוג 23, 2022
צריך מנעולן בתל אביב?
כולנו כבר היינו במצב הזה, נתקעתם בסיטואציה בה אתם לא יכולים להיכנס לרכב או לדירה שלכם, בין אם שכחתם את...
קרא עוד »
ינו 11, 2017