מה שווה הסכם ממון כשערך הנדל"ן צונח?

הסכם ממון כשערך הנדל"ן צונח

כיום יש לא מעט זוגות בישראל אשר בוחרים לערוך הסכמי ממון עם עו"ד אורי גנור. הסכמי ממון אלה נועדו במטרה לערוך הסכמים משפטיים אודות כלל הנכסים או ההתחייבויות שבני הזוג מביאים עימם טרם מעמד הנישואין. הסכמים אלה על פי רוב משמשים זוגות אשר מתחתנים בעוד לאחד פער די משמעותי מבחינה פיננסית בהשוואה לשני. חשוב להדגיש ולומר כי לא כל הזוגות אשר מעוניינים לעשות הסכמי ממון בוחרים לעשות זאת בשל מטען פיננסי חיובי וגדול איתו הם מגיעים לקשר, ישנם רבים אשר עושים זאת בשל חובות גדולים של אחד מבני הזוג אותם הוא יצטרך להמשיך לשלם בעצמו. כך או כך, הסכמי ממון יכולים להבטיח כי מטענו הפיננסי של כל אחד מבני הזוג ישאר שלו ללא אפשרות לערער על הנושא מבחינה משפטית. 

הסכמי ממון כוללים גם התחייבויות כלכליות

רבים טועים וחושבים כי הסכמי ממון עוסקים דווקא בכספים ולכן חשוב להדגיש ולומר כי הסכמים אלה כוללים את כל המטען הפיננסי באשר הוא. כלומר, אם ישנם נכסים בעלי ערך גבוהה אף הם נכללים בהסכמי הממון, גם השקעות עתידיות יכולות להירשם ועוד שלל אפשרויות נוספות בעזרתם ניתן לערוך שלום פיננסי בין בני הזוג. רבים אשר בוחרים לוותר על נסכם זה מתחרטים כאשר הם מתבקשים לחלוק עם בן או בת הזוג את כל רכושם או ממונם בעת פרידה. לכן, כיום ישנם אנשים רבים אשר בוחרים לערוך הסכמי ממון שונים במטרה להבטיח כי רכושם ישאר ברשותם, גם אם חלילה ידרשו לפרק את החבילה הזוגית.

ירידת ערך הנדל"ן והקשר להסכמי ממון

ערך דירות הנדל"ן אינו קשור באופן ישיר להסכמי הממון, שכן דירה שאחד מבני הזוג הגיע איתה טרם נישואיו תישאר שלו ללא כל קשר לשווי שלה.

קראו מהו הסכם חיים משותפים

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאוורר תקרה מעוצב – מדוע כדאי לרכוש כזה?
  רבים היום מעוניינים לעצב את ביתם באופן ייחודי ומעורר השראה. אף על פי כן, מעטים הם אלה שלא שוכחים...
קרא עוד »
אוק 26, 2017
סוגי דלתות פנים לבחירה עבור הבית שלך
דלתות פנים עוזרות להבטיח פרטיות, להפחית רעש ויכולות גם להסתיר חדרים או אזורים לא מסודרים. דלתות פנים...
קרא עוד »
ינו 19, 2023
בחירת האדריכל המקצועי הנכון: שיקולי מפתח
כאשר יוצאים לכל פרויקט בנייה או שיפוץ, בחירת אדריכל מקצועי היא החלטה מרכזית. הבחירה שלך לא רק תשפיע על...
קרא עוד »
אפר 14, 2024