פינוי בינוי

לפעמים נדמה שהנושא הכי מדובר בשיחות שונות בישראל הוא תחום הנדל"ן. כמעט ואין מהדורת חדשות בערב מדי יום שלא מדבר על הנדל"ן בישראל ובכל שיחת חברים או מפגש בין אנשים כנראה יעלה גם נושא הנדל"ן בארץ ומסתבר שזהו נושא שבוער בקרב הרבה מאוד אנשים. יש לא מעט אנשים וזוגות צעירים שמעוניינים לרכוש דירה למגורים אך הם נתקלים במציאות שבה מחירי הדירות עלו כל כך הרבה שרבים מהזוגות הצעירים או אחרים שרוצים לקנות דירה למגורים פשוט לא מסוגלים לעמוד בסכומים המבוקשים ובהחזרים של משכנתא כל כך גדולה. כשאלו התנאים, חייבים למצוא פתרונות למשבר הדיור הנוכחי ואחת הדרכים היא באמצעות הגדלת היצע הדירות החדשות על מנת לעמוד בביקושים. אך כאשר הכשרת קרקע לבנייה למגורים זהו תהליך ארוך ומורכב בישראל, צריך לעשות צעדים יצירתיים וניתן לראות שאכן הם נעשים, מה שמביא תקווה לכך שאכן נראה בעתיד הקרוב ירידה במחירי הדיור. אחד הצעדים היצירתיים שכבר נעשה במספר אזורים ויישובים בארץ נקרא פינוי בינוי. זהו פתרון מעולה משום שלא צריך להמתין להכשרת קרקעות חדשות לבנייה על מנת לבנות דירות חדשות. בתהליך של פינוי בינוי בירושלים למשל על אותו שטח שבו קיים מבנה מסויים, מקימים בניין חדש לגמרי ובכך מוסיפים עוד מספר גדול של דירות, מה שבשלב ראשון נותן מענה טוב למחסור בדירות חדשות ובהמשך יכול לסייע בהורדת מחירים.

איך עובד פינוי בינוי?

פינוי בינוי זהו תהליך שבו מפנים לחלוטין בניין מגורים מהדיירים שגרים בו כרגע, מספקים להם דיור חלופי והולם, לאחר מכן הורסים לחלוטין את המבנה הישן ועל השטח שבו היה קיים המבנה הישן בונים ביניין חדש לגמרי שהוא גם גבוה יותר ועם יותר קומות, מה שאומר שבאותו תא השטח שבעבר היו מספר מסויים של דירות, יהיו לאחר סיום הפרוייקט הרבה יותר דירות שאותן ניתן יהיה למכור, קבלו מידע נוסף באתר https://terra.ltd.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתלים – כיצד הם יכולים לעזור לנו לסידור הבית
כל אחד מאיתנו מכיר את התופעה הזאת. אנחנו רוכשים בגדים שונים הדורשים תלייה, הכוונה לחולצות מכופתרות,...
קרא עוד »
ספט 17, 2021
משכנתא הפוכה
פתרון כמו משכנתא הפוכה מסייע לגמלאים רבים ולפנסיונרים שאינם גמלאים לממש את עצמם גם בגילים מתקדמים....
קרא עוד »
דצמ 05, 2021
סיבות חיוניות לשקול עורך דין מקרקעין
כאשר מנווטים בעולם המורכב של עסקאות מקרקעין, תפקידו של עורך דין מקרקעין הופך פעמים רבות למרכזי. בעוד...
קרא עוד »
פבר 11, 2024