משכנתא במימון ישיר – מה צריך לדעת

משכנתא במימון ישיר - מה צריך לדעת

לקראת רכישה של נכס חשוב להתייחס במלוא הרצינות לנושא המימון והפריסה. במרבית המקרים רוכשי הנכסים יבחרו לקחת הלוואה משמעותית וגדולה אותה הם ישלמו במהלך השנים הבאות. כדי שהעסקה תהיה כדאית ומשתלמת חובה להבטיח כי ההלוואה אותה לוקחים הינה הלוואה משתלמת וטובה. כזו שאינה משפיעה על כדאיות העסקה ולא גורמת לה להיות בלתי כדאית או כרוכה בנזקים.

על משכנתא ועל גופים רלוונטיים

יש כיום מגוון גופים שיכולים להעניק משכנתאות. אמנם בעבר הכרנו אופציה אחת ויחידה, והיא לפנות אל אחד הבנקים האפשריים ולהגיש בקשה. אך כדי להפחית את המונופול ולהגדיל את התחרות נפתחו אפשרויות נוספות. אלו מאפשרות לנו לקחת משכנתא מגופים חוץ בנקאיים. אלו חברות אשראי או חברות ביטוח שמציעות משכנתאות ללקוחות עבור מטרות שונות. משכנתא במימון ישיר זו אחת האופציות המוצעות בפנינו. מדובר על מימון על ידי חברת ביטוח ישיר שמאפשרת לנו לקבל משכנתא בהתאם לנכס שיש ברשותנו, והפירעון של המשכנתא דומה למסלולים המוצעים על ידי הבנקים.

מה שצריך לדעת

  • כל לקיחת משכנתא היא צעד משמעותי. חשוב לבחון היטב את האופציות הקיימות כדי לוודא כי המשכנתא שאתם לוקחים היא הטובה מכולם.
  • פעמים גורמים חוץ בנקאיים עלולים לנצל את המוגבלות של הלקוח, ולמכור לו הלוואה יקרה משמעותית מהלוואה בנקאית. לכן צריך לבדוק בשבע עיניים את תנאי ההלוואה במימון ישיר כדי להימנע מהלוואות יקרות מידי.
  • משכנתא במימון ישיר מצריכה כמובן משכון של נכס. זה יכול להיות נכס קיים שלכם ויכול להיות נכס נוסף שעבור רכישתו אתם לוקחים כעת את ההלוואה.
  • חשוב לבחון היטב את תנאי הפירעון. וזאת כדי וודא כי תוכלו לעמוד בו. התשלום החודשי צריך להתאים למסגרת ההכנסות וההוצאות שלכם.
אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
10 טיפים חשובים על הוצאת רשיון קבלנים
תקנות רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות כחוק קובעות את הענפים הראשיים וענפי המשנה לביצוע עבודות...
קרא עוד »
ספט 25, 2020
קורס של עיצוב פנים
כולנו שמענו רבות את המונח עיצוב פנים, ותהינו אם קיים בנו הכישרון הזה ואם כן, אולי תחום זה יכול להתאים...
קרא עוד »
מאי 20, 2018
קרמיקה בירושלים
קרמיקה הינה בין החומרים הצוברים יותר ויותר פופולאריות בשנים האחרונות. לאחר שנים רבות בהן הקרמיקה...
קרא עוד »
פבר 28, 2018