הלוואה לרכישת נדל"ן מסחרי

עיצוב פנים ואדריכלות

יש לכם עסק ואתם רוצים להרחיב את השטח שלו? רוצים לפתוח עסק משלכם? חולמים על מסעדה או חנות בבעלותכם? זה הזמן לקחת הלוואה לרכישת נדל"ן מסחרי, זה הזמן לחלום בגדול ולהגשים את החלום שלכם, בלי להתעכב ובלי להישאר מאחור.

היום הרבה יותר קל לקבל הלוואה לנדל"ן מסחרי מאשר בעבר. אם פעם הייתם צריכים להיעזר בבנקים לשם כך ולקוות שהם יהיו מספיק נדיבים איתכם, הרי שהיום עומדים בפניכם מגוון אמצעים דרכם אתם יכולים לקבל הלוואה לרכישת נדל"ן מסחרי. מדובר בגופים חוץ בנקאיים שישמחו לעזור לכם להגשים את החלום שלכם, כל מה שאתם צריכים זה לגשת אליהם ולבקש.

לפני שניכנס לשאלה כיצד לוקחים ומקבלים הלוואה לרכישת נדל"ן מסחרי, יש כמה דברים שעליכם לעשות בעניין, בלי קשר לגוף ממנו אתם מבקשים את ההלוואה.

ראשית, עליכם לבחון את המקום בו אתם רוצים לפתוח עסק או לרכוש עבור העסק הקיים. מה זה אומר? עליכם לבחון האם המקום שבחרתם הוא נכון מבחינה אסטרטגית, האם מדובר במקום שלקוחות יגיעו אליו, האם יש בו מתחרים שלכם, האם מדובר במקום מרכזי, חשוב לבדוק גם האם המקום זקוק לשיפוץ או שאתם יכולים לפתוח אותו כמו שהוא.

שנית, תבחנו מה העלויות של פתיחת המקום. תזכרו שמדובר לא רק בעלויות רכישה, אלא מסים, עלויות שיפוץ, תבחנו האם יש עלויות נלוות (אם נניח מדובר במבנה שנמצא בתוך קומפלקס מסוים, ייתכן שתצטרכו לשלם ועד, שירותי אבטחה ועוד) תעשו חישוב האם כל העלויות מתאימות לכם.

שלוש, מה ההון העצמי אשר עומד לרשותכם. כלומר, מלבד ההלוואה שאתם לוקחים, כמה כסף אתם יכולים וצריכים להביא מהבית. תבחנו האם מדובר בסכום שאתם יכולים לעמוד בו ואיך הוא ישפיע עליכם בתקופה הקצרה והארוכה.

ארבע, כשאתם מחליטים לקחת הלוואה חוץ בנקאית או בכלל, אתם חייבים להכין תוכנית החזרים, לבחון מה יכולת ההחזר שלכם על פני חודשים או שבועות.

כעת אתם יכולים לגשת אל הגוף שמציע לכם את ההלוואה הכי מתאימה לכם, ולבקש אותה. כיצד אתם יודעים שמה שמציעים לכם מתאים לצרכים וליכולות שלכם? מאוד פשוט, אתם בדוקים את הריבית, את תקופת ההחזר, הסכום שאתם מקבלים והביטחונות שעליכם להציג. אחרי שתקבלו את כל המידע הנ"ל, תוכלו לקבוע האם מדובר בהלוואה שמתאימה לצרכים וליכולות שלכם, במידה וכן, אז אתם יכולים להתחיל לעבוד בשביל שהחלום שלכם יתגשם, ולאט לאט תאו אותו קורם עור וגידים.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך נקבע מחיר שיש למטבח?
הגיע הקיץ ואתם מוכנים לשיפוץ מרענן? הקיץ היא ללא ספק העונה המתאימה ביותר לשיפוץ של הבית ותמיד בעונה...
קרא עוד »
ינו 31, 2022
שיפוץ בית ישן
אם החלום שלכם הוא לחיות בבית משופץ, או להפוך נכס ישן למודרני, חדיש וכזה שערכו גבוה יותר: הרי שבאמצעות...
קרא עוד »
יול 15, 2019
פינת זולה – נרגעים בגינה בכיף
אם בעבר היינו נוהגים לראות בגינות הבתים או בחצרות, ריהוט גן קלאסי, של שולחן וכסאות, ריהוט גן שמרני...
קרא עוד »
יונ 12, 2016