מה הדגשים בבניית שלד לבית פרטי, וכמה זמן זה צריך לקחת?

בניית שלד לבית פרטי
בניית שלד לבית פרטי

הקלישאה אומרת, בשביל שמשהו יחזיק מעמד הוא צריך שלד חזק. בעולם הבנייה זאת לא קלישאה, אנחנו לא יכולים לבנות בית פרטי בלי לבנות שלד חזק.

מה הם הדגשים לבניית שלד חזק?

קבלן

הכל מתחיל ונגמר באנשי המקצוע אותם אנחנו נבחר. אם נדע לבחור קבלן שלד מקצועי, איכותי, מישהו בעל ניסיון, אז התהליך יתבצע כמו שצריך, לא רק במובן המעשי אלא גם על פי כל הכללים, התקנים, כמו שנדרש מאיתנו.

תכנון

לפני שניגשים לבניית שלד, יש לבצע תכנון מקיף, לשם כך צריך גם להכיר את המקום, להכיר את האדמה, את הגבולות, צריך להבין איזה סוג מבנה אנחנו רוצים לבנות במקום ומה הוא דורש.

חומרים

מן הסתם, לבניית מבנה בכלל ושלד בפרט, עלינו להשתמש בחומרים איכותיים. אחרת אנחנו לא נוכל לבצע את העבודה כנדרש, אנחנו לא נוכל לייצר שלד שיחזיק את המבנה. לצערנו, אנחנו שומעים מעת לעת על מבנים שנפגעו, קרסו או התרחשו בהם דבירם שונים, אשר נבעו כולם מכך שהחומרים בהם השתמשו לבנייה, לא היו איכותיים מספיק.

לוח זמנים

בניית שלד איננה אמורה להיות מוגדרת בזמן קבוע אך על מנת שנוכל לקדם את התהליך, רצוי שהוא לא ייקח חודשים ארוכים. משך הזמן, תלוי בגורמים שונים, החל מעומק המבנה וכלה בשאלה, מה בדיוק נדרש מאיתנו בשביל לבנות שלד. צריך לציין, מדובר בעבודה קבוצתית של אנשי מקצוע רבים ושונים, לכן התהליך יכול לקחת זמן, ועלינו להיערך לכך.

ניהול נכון

עלינו ועל האחראי לבניית הפרויקט, מוטל לנהל את התהליך בצורה נכונה, בצורה חכמה, להיות בתקשורת טובה במשך כל התהליך, על מנת שהוא יתבצע כמו שצריך. זה אומר, שעלינו לוודא שכל אנשי המקצוע מסונכרנים ויודעים בדיוק מה עליהם לעשות ומתי.

המשמעות של בניית שלד

כפי שאנחנו יכולים להניח, בניית שלד לבית פרטי, מהווה את הבסיס להמשך הבנייה, בין אם זה אומר בניית מרתף, חניון תת קרקעי וכמובן את הבנייה של מבנה המגורים עצמו, מקומה ראשונה והלאה.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משאבות חום
פרט הכרחי שיש לדעת על משאבות חום. משאבת חום היא יחידת חימום טכנולוגית שבאה להחליף את שיטות החימום...
קרא עוד »
אפר 05, 2017
אביזרי בטיחות לניקוי חלונות בגובה
חלונות צריכים להיות נקיים כדי שהמראה שלהם יהיה נעים לעין. חלון נוטה לצבור לכלוך, אבק, טביעות אצבעות...
קרא עוד »
אוק 27, 2019
זיפות גגות – עשה ואל תעשה
רגע אחד לפני עונת הגשמים (קלה ככל שתהיה בישראל של השנים האחרונות), אתם צריכים לתת את הדעת על מצב איטום...
קרא עוד »
ספט 30, 2020