עוד מתמחה במקרקעין

תחום המקרקעין הינו רחב מאוד וכולל בתוכו נושאים שונים ומגוונים. תחום זה עוסק בכל הקשור למבנים וקרקעות, מגרשים למכירה או קניה, עיסקאות נדל"ן, השכרת ומכירת דירות ועוד.  משרד עו"ד מתמחה במקרקעין מלווה כל פרויקט ללא קשר לגודלו והיקפו משלב התכנון , המימון ועד שלב הרכישה או המכירה. תחום זה מחייב בקיאות רבה בחוקי הבניה והמקרקעין השונים. מי שעוסק בו צריך להכיר את כל הסעיפים והתקנות של הרשויות המקומיות השונות, חוקי העזר עוד.

בכל רשות ישנם חוקים אחרים ואי ידיעה עלולה להביא לטעויות שיגררו עיכובים ואפילו הפסדים. כדי להביא להצלחה בטוחה בעסקה שכל כך חשובה לכם כדאי ואץ מומלץ להיעזר בשירותיו של עו"ד מתמחה במקרקעין.  החוק עצמו הינו מורכב מאוד ומשתנה לעיתים קרובות. אנשים בעלי קשרים יכולים רק לעזור בקידום המטרות.

למה תמ"אhome-2955065__3401

בניינים רבים ברחבי הארץ עוברים כיום תהליך של תמ"א 38. זהו תהליך שנועד להפוך את הבניין הישן לעמיד בפני רעידות אדמה, לחדש את המראה החיצוני שלו ולהפוך אותו לאטרקטיבי יותר בעבור ציבור צעיר יותר. למעשה לא כל קבלן מסוגל לבצע את התהליך ולעיתים קרובות אנשים נופלים בפח ונתקעים עם חצי עבודה במקרה הטוב. תמ"א 38 מומלץ לעבור עם עו"ד שמתמחה בנושא. מדובר בהוצאה רצינית ולא כדאי לחפף בדרך.

לא כל עורך דין יכול לייעץ בתחום המקרקעין, כדאי לפנות רק לעו"ד שמנוסה בתחום ויש לו את הידע והמיומנות הדרושה. אם אתם נתקלים בבעיות אשר קשורות לעיר שבה אתם גרים, כדאי לפנות למשרד עורכי ין שמכיר את הנפשות הפועלות באותה העיר. נדל"ן הוא עסק רציני שמי שלא מבין בו עלול לבצע טעויות ולהפסיד כסף רב. תמיד שווה להתייעץ עם אנשים בעלי ידע.

בונים עליכם

נוכלים יש בכל תחום. גם בתחום הנדל"ן ישנם כאלו שישכנעו אתכם לקנות שטח כלשהוא או להשקיע בהקמה של מתחם. אם אתם שוקלים להיענות להצעה כזו או אחר פנו למשרד עו"ד בענייני מקרקעין. שטרית ושות'  הינו משרד אשר מתמחה במקרקעין, מכירה, קניה, תמ"א 38 וכל תחום אחר אשר קשור לנושא.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים לעיצוב דירות יוקרה
עיצוב של דירות יוקרה זה דבר שצריך להיעשות בקפדנות ודייקנות רבה, וזאת על מנת שהתוצר הסופי יהיה ברמת...
קרא עוד »
יול 19, 2016
הוצאה מניבה – ניהול נכסים
כיום רבים יודעים שמאוד כדאי להשקיע בנכס מניב, אך יחד עם זאת גם יודעים שלצד התשואה, גם יש לא  מעט...
קרא עוד »
נוב 12, 2017
סוגי תריסים לבית
התריסים הם חלק בלתי נפרד מכל סביבת מחייה מודרנית בסביבת המחייה הביתית שלכם, אתם רוצים ליהנות מאיכות...
קרא עוד »
דצמ 19, 2016