הוצאה מניבה – ניהול נכסים

ניהול נכסים

כיום רבים יודעים שמאוד כדאי להשקיע בנכס מניב, אך יחד עם זאת גם יודעים שלצד התשואה, גם יש לא  מעט התעסקות, בין אם מדובר בשיפוץ, חיפוש שוכרים, התנהלות מול הרשויות השונות וכדומה. אי לכך, בין אם מדובר בהחזקת שטח מסחרי, דירה להשכרה, או משרד – טוב לדעת שגם אם אין לכם הזמן הדרוש או היכולת על מנת להתעסק עם ניהול הנכס – הרי שיש חברה חיצונית אשר זהו תפקידה, ועל כן מראש ניתן להיות בטוחים שהיא כבר תפיק את המרב מכל סיטואציה.

פתרון מידי ומקצועי

אם טרם החזקתם תקופה ארוכה בנכס, הרשו לנו להאיר את עיניכם לגבי מגוון בעיות אפשרויות, שלהן חברת ניהול נכסים מקצועית מראש תדע להעניק מענה משתלם. בין היתר ניתן להתמודד אל מול צורך מהותי בשיפוץ, להשביח את ערך הנכס, לטפל בדיירים שמסרבים לשלם את שמגיע לכם, לטפל בחיובים שגויים מצד מס הכנסה וכדומה, כלומר מדובר בשלל יתרונות אשר דורשים התמחות מקצועית במגוון תחומים.

ניהול נכסים

התמודדות אל מול תשלומי מס

לצורך הדוגמה נבחן סיטואציה בה יש לשלם מס עבור השכרת הדירה. ובכן פה נציין שניתן לבחור בין שלושה מסלולים, כאשר לכל מסלול יש אוסף יתרונות וחסרונות. כאן לא נעבור על שלושת האופציות, אך כן נציין שלא כל אופציה מתאימה עבור כל מקרה, כלומר יש צורך ביועץ מקצועי על מנת שיעזור להוזיל עלויות ולבחור באופציה הרווחית ביותר – יועץ מקצועי ממש כמו שחברת ניהול נכסים איכותית יודעת להעניק.

התמודדות אל מול שימור מבנים

סיטואציה נוספת שמחדדת מדוע כה ראוי להיעזר בשירותי חברת ניהול נכסים, נוגעת לשימור מבנים. בשנת 2008 הוכרזו כמאה מבנים בעיר ת"א כמבנים לשימור, ועל כן מי שמחזיק בנכס שכזה צריך להשקיע לאו מעט בשימור המבנה בהתאם לתקנים. עם זאת, חברת ניהול נכסים תדע להאיר את הסיטואציה גם מזווית חיובית, וזאת כי לצד הוצאה גבוהה על סך השיפוצים, היא גם תדע ללוות את בעל הנכס בעת הגשת תביעת פיצויים עבור נזקי השימור – כך ששוב מדובר בעזרה חשובה, כלכלית ושאין לה תחליף.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית בריכה בחצר – חלום שמתגשם
פעם, בניית בריכה בחצר היתה עניין לעשירים בלבד. רק מי שהיה לו כסף יכול היה לבנות בריכה שכזו. היום זה כבר...
קרא עוד »
ספט 30, 2022
כך תשמרו על המקרר שלכם לאורך זמן
כאשר אנו ניגשים לרכוש לביתנו מקרר, אנו נחפש את המקרר שיחזיק לנו הכי הרבה זמן שרק ניתן. זה אומר שאנו...
קרא עוד »
דצמ 17, 2019
בדק בית – כיצד בוחרים את החברה הנכונה
כל מי שמחפש היום חברה אשר תוכל לספק שירות בדק בית, יכול למצוא בקלות רבה מגוון רחב של חברות אשר מתמחות...
קרא עוד »
מרץ 07, 2021