הדברת מטבחים – ממה כדאי להיזהר

הדברת מטבחים

יצא לכם לאחרונה ללכת למטבח באמצע הלילה ולראות שג'וק מתרוצץ שם על השיש? או שאולי, ממש כשוד לאור היום, ראיתם נמלים שהולכות להן בתוך אחד מהארונות? אם כך, ברור מדוע אתם רוצים לעשות משהו בנידון, כי מה פתאום שתסכימו לחיות עם מזיקים שונים מסביבכם? מצד שני, אם ברור לכם שאתם צריכים להזמין הדברה מקצועית למטבח, אתם בוודאי רוצים קצת מידע בנושא של הדברת מטבחים – ממה כדאי להיזהר, ועל כך במאמר שלפניכם.

הדברת מטבחים


ההגנה על כלי האוכל

אין ספק שהדבר המרכזי שממנו צריך להיזהר, זה שמכך שחומרי ההדברה יגיעו ישירות אל כלי האוכל שלכם. זה נכון אומנם שיש היום גם חומרי הדברה פחות אגרסיביים שניתן לעשות בהם שימוש, כמו הדברה אקולוגית, אך גם במקרה כזה עדיף יהיה להגן על כל מה שנמצא בתוך הארונות. לכן מומלץ להוציא כל מה שאפשר מהארונות, לארוז הכול או לפחות לכסות בפלסטיק. בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים שהחומרים לא יגיעו לכלים השונים שאח"כ תרצו לבשל בהם. עוד נקודה שכדאי לקחת בחשבון, זו ההגנה על האוכל עצמו. כאשר מדברים על הדברה שנעשית בארונות המטבח כמובן שבחלק מהם אתם גם מאחסנים מאכלים שונים. לכן ההמלצה הטובה ביותר היא פשוט להוציא הכול, אפילו אם מדובר על קופסאות שימורים שלכאורה לא יכול להיגרם להן נזק.

קראו גם: הדברת תיקנים


הזמינו רק מדבירים מומחים

לבסוף, עוד דרך שתעזור לכם להגן על המטבח שלכם ועל כל תכולתו, זו השאלה לאיזה מדבירים אתם מתקשרים. הרעיון, בסופו של דבר, הוא להזמין אנשי מקצוע שיהיו כמה שיותר טובים כך שתוכלו לסמוך עליהם ועל העבודה שהם מבצעים בביתכם וכמובן שמדובר על מדביר עם רישיון. הדברת מטבחים שנעשית תוך שימוש בידע ובחומרי הדברה שמאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה היא הדברה שאתם לא באמת צריכים לחשוש ממנה. לכן חשוב לדבר עם המדבירים מראש ולקבל מהם את כל המידע שצריך אודות ההדברה. אתם תראו שתצאו מרוצים וכי בסופו של דבר, כאשר הבית יהיה ריק ממזיקים, החיים בו יהיו הרבה יותר נעימים, אז למה לדחות את העניין?

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיפוצים
לא מעט אנשים בוחרים לעשות שיפוצים בבית במהלך השנים שהם מתגוררים בו. שיפוץ בבית מעניק רעננות למראה...
קרא עוד »
מאי 22, 2017
איך מתחילים לעצב מודל אדריכלי?
כאשר ניגשים לעצב מודל אדריכלי מתחילים עם מספר דברים פשוטים שמאפשרים להגיע לתוצר מוגמר מרשים ומקצועי....
קרא עוד »
דצמ 30, 2020
רעיונות לעיצוב הסלון
הסלון הוא החלל המרכזי בכל בית. זהו החלל שאנחנו פוגשים בדרך כלל כאשר אנחנו נכנסים הביתה. אז גם אם בכל...
קרא עוד »
אפר 08, 2019