איזה שיש מתאים למטבח מודרני?

שיש למטבח מודרני
שיש למטבח מודרני

עיצוב שנחשב כמודרני ועדכני הוא עיצוב בקו נקי ואלגנטי. את העיצוב המודרני ניתן לזהות בקלות; הוא מאופיין בגימורים חדים ובקווים ישרים, לרוב הוא יופיע בצבעים לא שגרתיים אבל תמיד ישמור על קו אחיד ונקי. כל בית אשר מעוצב בצורה מודרנית יעצב כמובן גם את המטבח שלו בצורה כזו. אחד הדברים הבולטים ביותר במטבח הוא משטח השיש. ולכן חשוב מאוד לתת לו את הבמה ולהתאים אותו לעיצוב המודרני ולקו העיצובי של כל הבית.

השיש שנמצא במטבח חייב להיות באותו קו עיצובי של המטבח. וכאשר מדובר במטבח מודרני, חייב השיש להיות מעוצב בקו נקי וחלק על מנת שיתאים לעיצוב הארונות הנקי.

מהם סוגי השיש המתאימים למטבח מודרני?

  • שיש אבן קיסר – השיש המוכר והפופולארי ביותר הוא שיש קיסר, הוא מיועד עבור אנשים שרוצים שיש הכי חזק וכמובן לא מתפשרים על יופי ועיצוב מושלם. אבן קיסר עשוי משילוב של שיש וקוורץ (מינרל) ולכן הוא מגיע במגוון צבעים וניתן לעצב אותו וללטש אותו על מנת להעניק לו מראה מודרני וחדשני.
  • שיש אוניקס – הוא שיש אומנותי ומרהיב. הוא מגיע בשלל צבעים ומטבח אשר מתהדר בשיש כזה הוא מטבח מליגה אחרת. אוניקס הוא אבן שיש לא שגרתי ולכן כאשר מתאימים לו ארונות וריהוט מתקבלת יצירת אומנות מודרנית ויפהפייה.
  • שיש גרניט פורצלן – שיש אשר מתאים מאוד למטבח מודרני במיוחד בשל העובדה שהוא חזק, עמיד ומתאים לשימושים השונים במטבח המודרני. גרניט פורצלן מגיע במגוון צבעים אשר הופכים את המטבח ליצירה ונותנים לו את הטאצ' המודרני והעדכני.
  • שיש יצוק – אחד החששות הכי גדולים בעת בחירת חברת שיש הוא החשש מחדירת מים בין החיבורים. על מנת למנוע את החששות האלה קיים השיש היצוק. מדובר בשיש אשר יצוק כולו, כולל הכיור, כמקשה אחת. והוא מבטיח יופי לצד עמידות מושלמת וכמובן מראה ייחודי וחדשני.
  • שיש סינטטי – לאוהדי החומרים הסינטטיים קיים השיש שעשוי מחומר סינטטי. החיסרון שלו הוא שהוא לא עמיד כמו סוגי השיש האחרים לעומת היתרון שהוא סופג חומרים בצורה טובה ומחירו נמוך משיש טבעי.
אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאווררים – למה הם עדיין קיימים
בעוד שמזגנים נמצאים בשימוש נרחב לקירור חללים פנימיים, מאווררים עדיין משרתים מטרה חשובה ומציעים מספר...
קרא עוד »
יול 10, 2023
האם עדיין אפשר לקבל מענקי קורונה כבעלי אזרחות ישראלית?
מגיפת COVID-19 הותירה חותם בל יימחה על כלכלות ברחבי העולם, כולל זו של ישראל. בתגובה לאתגרים הכלכליים...
קרא עוד »
אוג 15, 2023
האם כדאי לשנות את מפרט הדירה לאחר רכישת דירה מקבלן?
בכל פרויקט יש מפרט מסוים שהוא הסטנדרט שכלול בעסקה. כמובן שהרף משתנה בין פרויקט אחד לשני והוא תלוי...
קרא עוד »
נוב 28, 2021