איך לבחור מיני בר?

בדירוג מוצרי הבית החשמליים ששינו, באופן כזה או אחר, את חיינו, מקבל מכשיר המים הביתי, ה"מיני בר", מקום בצמרת הגבוהה. יעידו על כך מאות אלפי הורים שלא צריכים להמתין דקות ארוכות בכל בוקר עד לרתיחת המים; יספרו על כך אינספור הגברים מצפון ועד דרום שכבר לא סוחבים שישיות מים עד לקומה הרביעית; ויגלו לכם אינספור האנשים שרכשו מתקן מיני בר לביתם ואהבתם לטעם המים נולדה מחדש. וזה עוד לפני שהזכרנו את הנוחות, העיצוב והחיסכון הכספי שבעניין. אנחנו, בכל אופן, כבר משוכנעים בגדולת המוצר, כך שכל מה שנותר לנו הוא לספר לכם כיצד לרכוש מיני בר איכותי שישמש אתכם בהנאה לאורך זמן.

לב המכשיר – המסנן והמטהר

בסיסו של מכשיר המיני בר הוא ביכולת טיהור המים וסינונם. טיהור המים הינו תהליך מתקדם הכולל מספר שלבים אקוטיים לאיכות המים, בראשם חיטוי, ספיחה וטיהורם מחומרים מסוכנים, טעמים וריחות לא נעימים. בסינון המים מוצאים חלקיקים זרים מזיקים מהמים. איכות המיני בר, אפוא, נקבעת בראש ובראשונה על ידי רכיבי המסנן ופילטר המים, האחראים על פעולות אלו. מכשיר פשוט יסנן, קרוב לוודאי, רק חלודה, חול וכדומה, בעוד מיני בר מתקדם יסנן מזהמים בקטריאליים, גזים ומוצקים מומסים ואף מתכות כבדות כעופרת וכספית. הימצאותה של נורת UV במכשיר היא עדות נפלאה לקיומה של מערכת טיהור מתקדמת וסנן פחם איכותי.

נקודות חשובות נוספות ברכישת מיני בר

  • תן תקן – מדינת ישראל קבעה תקן לאיכות המים. לכם זה עושה את החיים קלים בהרבה ברכישת מיני בר. חפשו תקן 1505 המעיד על עמידת איכות המים בתקני משרד הבריאות, והיו רגועים לגבי טיב המים שאתם וילדכם שותים.
  • שיטת הפעולה – מרבית המכשירים היום מציגים שיטה דיגיטאלית חדשנית עם מסך LCD קטן ותצוגה מעוצבת ויפה. השיטה האנלוגית – ברז קר וחם – מצויה במכשירי המיני בר הפשוטים יותר.
  • עיצוב – בכל זאת, מדובר במכשיר לא קטן הנמצא בלב המטבח. נושא העיצוב חשוב ולעיתים קרובות מטה את הכף לכיוון כזה או אחר. מכשירים רבים בשוק מעוצבים באופן חדשני ומרשים. חפשו אותם ולא תצטערו.
  • חברה מוכרת – מיני בר אינו מכשיר בעל בלאי גבוה, אבל פערי איכות המים בין חברות עלומות שם לפירמות מוכרות עשויים להיות משמעותי. השתדלו להימנע מרכישה ממקור לא ידוע.
  • מחיר ואחריות – האחריות לרוב היא בת שנה עם אופציה להארכה בתשלום. המחיר? החל מ-600 ש"ח לדגמים הפשוטים של החברות הפחות מוכרות, ועד סביב 2,000 ש"ח למכשירי המיני בר הטובים ביותר.

עוד חשוב לדעת כי נורת ה- UV והסנן הם חלקים הנדרשים להחלפה בכל פרק זמן של חצי שנה עד שנה. במכשירי מיני בר מתקדמים, ישנה מערכת בקרה המזכירה את הצורך בהחלפת מי מהם. בנוסף חשוב לבדוק מראש לגבי אופן השירות, העלויות הכרוכות, התדירות הנדרשת וכו'.

קנייה נעימה!

 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונותיו של שיש גרניט פורצלן
אריח ריצוף מסוג גרניט פורצלן עשוי בצפיפות גבוהה ומאופיין ברמת ספיגה נמוכה, ועל כן החומר מתאים באופן...
קרא עוד »
ינו 19, 2021
הוצאה מניבה – ניהול נכסים
כיום רבים יודעים שמאוד כדאי להשקיע בנכס מניב, אך יחד עם זאת גם יודעים שלצד התשואה, גם יש לא  מעט...
קרא עוד »
נוב 12, 2017
תובנות לגבי זיהוי נזילות מים
כמומחה מוביל בתחום מטעם אינפראטסט, צברתי ידע רב ערך על איתור נזילות מים שהוא חיוני עבור תעשיות...
קרא עוד »
אפר 09, 2024