מטבחים מעוצבים יוקרתיים – היכן?

מטבח כפרי

כאשר מעצבים בית חדש או לחלופין משפצים בית קיים, לא פעם שואבים השראה מהתמונות שרואים במגזינים או מתכניות העיצוב.

ברוב המקרים, המגזינים יציגו בפנינו מגוון של עיצובים יוקרתיים מטובי המעצבים, מה שבצורה בלתי נמנעת יכול להשפיע לחלוטין על הלך המחשבה אותה נכניס לעיצוב. כאשר אנו מעצבים מטבח חדש הדגמים שבמגזין יובילו אותנו לרצות או לשאוף שהמטבח שלנו יראה בדיוק כמו המטבח שראינו במגזין. למשל מטבח ששידר לנו יוקרה ועיצוב ושגרם לנו להרגיש כי במטבח הזה הכי נהנה להכין מטעמים. מה הם המוטיבים שמאפיינים מטבחים מעוצבים יוקרתיים ומדוע רובנו לא נרצה להתפשר על פחות?

איכות בלתי מתפשרת

ללא ספק מטבחים בעלי עיצוב יוקרתי משדרים לנו איכות בלתי מתפשרת, מה שאומר מוצר שעשוי מהטוב ביותר שקיים החל משלב הרכיבים הקטנים ועד לאורך חי מדף. האיכות הזו באה לכדי ביטוי בכמה וכמה אופנים, ראשית היא מהווה מעין הבטחה כי המטבח יחזיק מעמד שנים רבות, על חלקיו השונים, כי הארונות והמגירות תוכננו במיוחד על מנת לשאת משקלים גדולים, כי העיצוב עונה לצרכים העולים מהשימוש במטבח באופן כללי וכדומה. כמו כן ברוב המקרים, מטבח יוקרתי מגיע עם אחריות וכן עם איזה טאץ' אישי של עיצוב וכולנו אוהבים ששלנו נראה הכי הכי.

פתרונות אחסון חכמים

כמה נפלא לפתוח ארון בלחיצה אחת קטנה ולצפות בו עולה מעצמו? כמה נחמד כשהוא לא נטרק כשסוגרים אותו אלא נסגר לאט לאט בעזרת מנגנון מתוחכם? איזה מרשים האי שנמצא במרכז המטבח ומאפשר לנו אחסון נוסף וגם מקומות ישיבה? ללא ספק מטבח מעוצב ויוקרתי יכול לשנות ללא היכר את הזמן שאנו מבלים במטבח כמו גם את ההרגשה שלנו והאמונה היא, שאם המטבח נראה כמו מטבח שף, אולי גם אלו יהיה הארוחות שיופקו ממנו.

גימורים מקצועיים

ללא ספק, מטבח יוקרתי נמדד ברמת הגימורים שלו כאשר גימורים מקצועיים ללא רבב, מצביעים על עבודה איכותית מיד אומן. לכן קודם כל, טרם קניית המטבח, מומלץ וכדאי לעשות סיבוב באולמות התצוגה, כדי להתרשם במו עיניכם מההיצע של החברה. למרות הסברה הרווחת שמטבחים מעוצבים ויוקרתיים הם לבני העשירון העליון בלבד, כיום אין זה כך וכל אחד יכול ליהנות ממטבח איכותי ומעוצב.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה צריך לדעת על מעכבי בעירה במבנה?
השימוש במעכבי בעירה בבניין הוא נושא חם. השימוש בכימיקלים מעכבי אש נקשר לבעיות בריאותיות שונות, אך גם...
קרא עוד »
אוג 31, 2022
טיפים זולים לשדרוג חלל הבית
עיצוב חלל הבית שלכם צריך להיות האיכותי ביותר שתוכלו להרשות לעצמכם כשאתם מעצבים את הבית שלכם על חלליו...
קרא עוד »
דצמ 19, 2016
דלתות פנים
דלתות פנים נמאס לכם מהמצב בו הבית שלכם אינו נראה כפי שהייתם רוצים? בכדי להפוך את הבית לכזה אשר יהיה...
קרא עוד »
אוק 26, 2016