ביטוח עבודות קבלניות

ביטוח עבודות קבלניות
ביטוח עבודות קבלניות

ביטוח עבודות קבלניות היא פוליסת ביטוח על בסיס "כל הסיכונים". כלומר, מדובר בפוליסה מקיפה מאוד המעניקה מענה איכותי ומלא לכלל הצרכים והסיכונים בעבודות קבלניות שונות. פוליסת ביטוח עבודות קבלניות תכלול בה את כל השלבים בפרויקט בנייה, החל מהשלב של התחלת העבודה באמצעות מדידות שונות וכלה בשלב מסירת הפרויקט לבעליו. כמובן שכל פוליסה מציעה דברים שונים וחשוב מאוד לבחור בפוליסת הביטוח המקיפה ביותר והאיכותית ביותר, אשר אכן תענה על מטרתה ותגן על חברת בנייה או קבלן בנייה בפני כל הסיכונים שעומדים על הפרק במהלך פרויקט בנייה שהוא מבצע.

מהי פוליסת עבודות קבלניות

פוליסת עבודות קבלניות כוללת בה שלושה פרקים. הפרק הראשון מתייחס לכיסוי הרכוש שבאתר הבנייה, אשר שייך לחברת הבנייה. מכיוון שמדובר בציוד יקר ואיכותי מאוד, אין ספק שבמידה והוא יינזק באופן כלשהו, הדבר יסב נזק כלכלי משמעותי לחברת הבנייה. ניתן להרחיב את פרק זה של הביטוח באמצעות תוספות שונות. הפרק השני של פוליסת ביטוח זה מכסה מצבים בהם נגרם נזק לרכוש או לגוף לצד שלישי, כתוצאה מהעבודות שהתבצעו באתר הבנייה. הפרק השלישי של ביטוח זה כולל בו ביטוח חבות מעבידים והוא בעצם מתייחס לכיסוי כלל העובדים אשר מנויים בפוליסה זו בשל פגיעה כלשהי, תאונה, נזקים כגון: מחלה ועוד.

כיצד תבחרו פוליסת עבודות קבלניות

כיום ניתן למצוא לא מעט חברות העוסקות בתחום הביטוחים השונים כמו איציק סימון, אשר מציעות לקבלני בנייה וחברות בנייה פוליסות עבודות קבלניות שונות. חשוב מאוד לדעת שלא כל חברה מציעה את הביטוח המתאים לכם והטוב ביותר עבורכם. על מנת שהביטוח יתאים לכל חברת בנייה בהתאם לפרויקטים השונים בהם היא עוסקת, בצורה הטובה ביותר, על החברה לבחור בחברת ביטוח שתציע לה בהתאם לפרויקטים השונים בהם היא עוסקת, סוג ביטוח אשר מתאים לה. מלבד זאת, כדאי לבדוק האם ניתן להרחיב פוליסה קיימת בכל אחד מהפרקים שלה וכן, מהי העלות של הפוליסה כפי שהיא ומהי עלות הרחבת הפוליסה. כדאי לבחור בחברת ביטוח אמינה ומקצועית, אשר ידוע כי הביטוחים אותם היא מציעה עבור קבלני בנייה וחברות בנייה ידועים כטובים ביותר.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מעצבים את הגינה? 5 טיפים לעיצוב מושלם!
עיצוב גינה אמנם יצריך ממכם קצת השקעה ואנרגיה, אולי אפילו עבודת אדמה, אבל בסוף התהליך זה יהיה שווה את...
קרא עוד »
אוג 08, 2021
אקססוריז לאמבטיה
קשה להאמין אבל עד לפני כמה עשרות שנים, כל רחצה במקלחת נחשבה בגדר מותרות. הברזים, ולבטח שני ברזים שיכלו...
קרא עוד »
מאי 15, 2018
למה קמינים עדיפים על מזגנים?
כשאנחנו חושבים על פתרונות חימום לחורף (שאמנם בישראל אינו קפוא במיוחד ויש בו לא מעט ימי שמש נעימים...
קרא עוד »
אוק 31, 2016