ההבדל בין ספות נוער למיטה וחצי

ההבדל בין ספות נוער למיטה וחצי
ההבדל בין ספות נוער למיטה וחצי

לא מעט הורים מוצאים את עצמם מתלבטים אודות המיטה שכדאי להם לרכוש עבור הילד שלהם. אין ספק שכל הורה מבין כי שנת הלילה של הילד שלו היא דבר חשוב מאין כמותו. על מנת שהילד ישן בצורה הטובה ביותר, עליו לבחור במיטה המתאימה ביותר עבורו מבחינת נוחות ואיכות. חשוב לזכור ששנת לילה תורמת לא מעט להתפתחות הילד ועל כן, אין להתפשר על בחירת מיטה עבור ילד. כאשר מדובר על ילד קטן, מרבית ההורים יבחרו במיטת מעבר או מיטת ילדים אשר מהוות מיטות המתאימות בגודלן ובאיכותן עבור גיל הילד. אולם, ככל שהילד גדל ההורים מבינים כי מיטת המעבר או מיטת הילדים כבר אינן מספיקות לגודלו ויש צורך לבחור עבורו מיטה חדשה. בשלב זה, המיטות הדומיננטיות ביותר העומדות על הפרק הן מיטות וחצי או ספות נוער.

מיטות וחצי או ספות נוער- מה כדאי?

אז מה בעצם כדאי, ספת נוער או מיטה וחצי עבור הילד שלכם? כאשר מדובר על מיטה וחצי מדובר על מיטה שפחות גדולה ממיטה זוגית אך יותר גדולה ממיטת יחיד סטנדרטית. מיטה וחצי תכיל בה מזרן שמתאים למיטה וחצי ותאפשר לילד לישון בצורה נוחה ולהתרווח בה עד כמה שניתן. ספת נוער לעומת זאת היא מעין מיטה מובנית. ספת הנוער איננה מגיעה עם מזרן נפרד אלא היא כולה רלוונטית לשינה ללא מזרן. כמו כן, ספת הנוער לרוב תכיל בה ארגז מצעים ויהיה ניתן לפתוח אותה לעוד מיטה. אין ספק שגם למיטה וחצי וגם לספת נוער נפתחת יש יתרונות וכל הורה צריך לבחור את המיטה הנבחרת עבור הילד שלו בהתאם לפרמטרים שונים. עליו לבחור את המיטה בהתאם לאיכות שלה, לנוחות שלה, לגודל החדר ולהעדפת הילד.

היכן כדאי לרכוש מיטות לילדים?

לא משנה איזו מיטה תבחרו עבור הילד שלכם, הרי שחשוב מאוד להקפיד על האיכות שלה, על איכות המזרן שלה במידה ויש בה מזרן, על איכות חומרי הגלם מהם עשויה המיטה ועל החברה המייצרת את המיטה. המיטה חייבת להיות מתאימה לצרכים שלכם, איכותית ונוחה עבור הילד וכמובן, תואמת לחדר השינה שלו מכל הבחינות.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע מומלץ לרכוש מזרן ספורט?
כל אחד אשר עושה ספורט באופן קבוע יודע כי לא נוח לעשות זאת בצורה טובה ללא מזרן ספורט איכותי אשר יכול...
קרא עוד »
דצמ 29, 2020
תכנון דירה – דגשים חשובים
הפיכת הדירה שלכם לכזו שמתוכננת ומעוצבת בצורה ראויה זה דבר כרוך בתהליך ארוך, שכן בכדי לעשות את העבודה...
קרא עוד »
דצמ 12, 2016
הרדור – עיצוב מודרני וחדשני לבית
המודרניזציה נמצאת בכל תחום בחיים שלנו. איך שלא נסתכל על זה, נראה שהעיצוב החדשני פרץ לכל מקום והוא חדר...
קרא עוד »
דצמ 20, 2021