מה זה מושב שיאצו?

מושב שיאצו הינו כיסא מיוחד המותאם בצורה פונקציונאלי למבנה  הגוף של היושב עליו. הוא מאפשר ישיבה עם יציבה מעולה. הוא טוב מאוד לסיטואציות בהן יש צורך לשבת שעות ארוכות. כך, בעבודה מול מחשב בבית או במשרד ובהזדמנויות נוספות. הכיסא בנוי היטב ומאפשר תמיכה מעולה לגב התחתון שנושא רבות את משקל הגוף. בנוסף לכך, קיימת באזור זה מערכת עיסוי עם עוצמות שונות המאפשרות הזרמת דם מעולה לטובת שמירה מיטבית על רקמות ועל שרירים חיוניים שיש להם תפקיד חשוב בחלקי גוף אלו.

יתרונות

היתרונות הרבים הינם בריאותיים והם תורמים במיוחד לאנשים אשר יושבים שעות ארוכות. מעבר לכך, שהם נוחים מאוד והישיבה עליהם מהנה מאוד ויוצרת חוויה נעימה המשרה מרגוע על הגוף והנפש. ניתן לכוונן כל כיסא כדי לייצור את סגנון הישיבה הרצוי ועובדה זאת תורמת מאוד להגדלת ההנאה מהשימוש בו. קיימת אופציית התאמת טווח רוחב וגובה  העיסוי, התמקדות בגב תחתון, גב עליון או עיסוי גב מלא. בנוסף, קיימת אפשרות לחימום עדין של אינפרא אדום להרפיה ושחרור השרירים. למושב יש גם רצועות אחיזה המאפשרות התאמה מרבית למשתמש. מגיע עם שלט קל ופשוט לתפעול.

שיאצו – שיטת טיפול סינית

שיאצו היא טכניקת טיפול באמצעות לחיצות ועיסוי על נקודות מסוימות בגוף. מושב שיאצו בנוי על תפיסה זאת. העיסוי נעשה באמצעות רולרים בעלי העמדות שונות. ניתן לבחור בעיסוי גלילה ובעיסוי רטט. קיימים מבחר של מסלולי עיסוי  ביניהם מסלול עיסוי ארוך או התמקדות בנקודות ספציפיות בגוף. מומלץ לרכוש מושבים לעיסוי אצל משווקים בעלי מוניטין אשר מומחיהם יכולים אף לייעץ לגבי הבחירה המתאימה. מחירי מושבי שיאצו אלו נוחים לכל כיס, כך, שהדבר מגדיל את האטרקטיביות שברכישתם.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איטום מרפסת בצורה נכונה
כל מי שזכה לגור בדירה עם מרפסת, יודע כמה זה כיף ומשחרר לסיים את היום תחת כיפת השמים עם כוס משקה ביד. כל...
קרא עוד »
ספט 13, 2019
היתר בנייה תל אביב
מתכוונים לבנות פרויקט קטן או גדול בתל אביב? מזל טוב. אין ספק שבחרתם באחד המקומות המשובחים בעולם...
קרא עוד »
אפר 14, 2022
שירותי עו״ד מקרקעין
לפני כל פעם שאתם עסקת נדל״ן זה יהיה נכון לפנות אל שירותי עו״ד מקרקעין. עורך הדין יוכל להכין לכם את...
קרא עוד »
דצמ 16, 2021