היתרונות של ריהוט כפרי

ריהוט כפרי

אנו נמצאים בתקופה בה ניתן למצוא סגנונות רבים של ריהוט, ממגוון חומרים ועיצובים, אך אין ספק כי הריהוט הכפרי מהווה את סוג הריהוט הפופולארי מכולם. להלן סקירה של כמה יתרונות שישכנעו גם אתכם לאמץ את הקונספט.

עיצוב שמשפיע לטובה על הבית כולו

הריהוט הכפרי מחבר בין ביתו של האדם לטבע בצורה הרמונית ומקנה תחושת חמימות ומשפחתיות ממש כמו פעם. העץ המלא הינו בעל צבעים מזמינים שתמיד שובים את הלב והעין, משרים ביטחון ואווירת הכנסת אורחים נעימה. למעשה, ניתן להתאים פרטי ריהוט כפרי לכל סגנון עיצובי של בית מגורים, שכן קיים מגוון רחב של צבעי עץ טבעיים כמו גם שניתן לצבוע את העץ המלא בצבעים ייעודיים, כגון לבן שמנת של סגנון פרובאנס ועוד.

גמישות עיצובית מלאה

נגריות שמציעות ריהוט כפרי איכותי מאפשרות ללקוחותיהן בסופו של דבר התאמה מלאה לצרכים. מאחר ופרטי ריהוט אלו עשויים מעץ מלא, ניתן לגלף, לחרוט ולחתוך את הקורות בכל צורה וגודל וע"י כך להגשים את הדמיון העיצובי בפועל. העץ הינו חומר שמאפשר ליוצר שליטה מלאה במראה התוצר הסופי בעוד העץ המעובד מגביל ואינו מאפשר יד חופשית.

עמידות רבה במיוחד

כאשר מתעניינים בריהוט חדש לבית אחד השיקולים המרכזיים הוא מהי היכולת שלו לשרת אותנו כחדש לאורך הזמן. ריהוט כפרי איכותי יהיה תמיד עשוי מעץ מלא ולכן פר הגדרה – הוא מראש נועד לשמש לאורך תקופת הזמן הארוך ביותר. העץ המלא אינו נרקב, עמיד יחסית למים והוא אינו נחבל בקלות. זאת להבדיל מהריהוט המודרני התעשייתי שמורכב מחומרים כגון MDF וסיבית שפגיעים מאוד ואינם עמידים כמו העץ המלא והכפרי.

יכולת גרירה נוחה

פרטי ריהוט שונים נזקקים להזזה מדי פעם ופעם ובעיקר לצרכי ניקיון. הדבר נכון לגבי שולחן פינת האוכל, כסאות, ספות, שולחנות וכו'. הריהוט הכפרי, בשל חומר העץ המלא שמרכיב אותו, אינו ניזוק כאשר גוררים אותו ממקום למקום. הברגים המשמשים בתהליך אוחזים חזק בחומר ויציבים כך שהפעלת הכוח אינה פוגעת בהם. כאשר מדובר בריהוט מעץ מעובד, הברגים עשויים לאבד את אחיזתם כך שגרירת פרטי ריהוט אלו עשויה להסתכם בנזק רב.

ריהוט ירוק ובריא יותר

הריהוט הכפרי הינו ריהוט טבעי שמשתמש בעצים גושניים או במבוק. חומרים אלו עמידים מראש עוד בטבע כנגד פגעי מזג האוויר אך לא כך הדבר לגבי מוצרי עץ מעובדים. ריהוט מעץ מעובד עובר תהליכים כימיים ש- "אוטמים" אותו כך שיחזיק מעמד זמן מסויים אך חומרים אלו גם פוגעים בבריאות האדם. ריהוט כפרי איכותי לעולם אינו יכיל חומרים שכאלו ועל כן נחשב לירוק ובריא יותר לשימוש.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הוספת נקודת אינסטלציה בירושלים – למגזר הפרטי והעסקי
בבתים ובמשרדים רבים יש צורך בהוספת נקודת אינסטלציה ירושלים, שהיא בנוסף לנקודות האינסטלציה...
קרא עוד »
מאי 15, 2022
איך בחורים תאורה לבית?
כאשר אנחנו נכנסים לבית מסוים, יש דברים מסוימים שמיד קולטים את העין שלנו, דברים שמשפיעים על העיצוב...
קרא עוד »
אפר 25, 2016
פסנתר יד שניה – איך רוכשים בצורה נכונה?
גם היום, בעידן בו רוב בני הנוער רוצים ללמוד לנגן על גיטרה או תופים, יש לא מעט בני נוער וכן מבוגרים,...
קרא עוד »
יונ 22, 2021