ספות נפתחות

ספה נפתחת הינה ספת אירוח שהופכת למיטה. במצב סגור, ספה זו משמשת לישיבה ובמצב פתוח היא משמשת כמיטה לכל דבר. זוהי דרך מצוינת לנצל חללים וכן, לארח אורחים שהגיעו אליכם ללון ואתם מעוניינים כי ישנו בנוח. מה שחשוב לבצע לפני רכישה של ספות נפתחות הוא לנסות את הספות וכך, לבחור נכון את הספה שתהיה נוחה ביותר, גם כמיטה וגם בתור ספה. בקשו לפתוח את הספה, על מנת  שתראו אם היא קלה לפתיחה וסגירה. יש למדוד מראש את החלל שבו אתם מעוניינים להציב את הספה הנפתחת, כך שתוכלו לראות מה הגודל  שלה בזמן הפתיחה והסגירה ואם היא תתאים לחלל הרצוי לכם. חשוב כי הצבעים של הספות, יהיו מתאימים לשאר האלמנטים בחלל שבו אתם מעוניינים להציב אותן, כך שהן תתאמנה לריהוט, לווילונות ולשטיח הנמצא בחדר.

פתרון נהדר לנוער וילדים

כמה פעמים אירחתם חברים של ילדיכם, אם בחופשות החגים, בשבתות או בחופש הגדול? הפתרון היעל והנוח הוא לרכוש ספות נפתחות, אשר תשמשנה לאירוח, כאלה שתהיינה נוחות  והילד או הנער, ידעו כיצד ניתן לפתוח ולסגור אותה בקלות. ישנן ספות אשר נפתחות למיטה ויש בהן ארגז מצעים נוח ושימושי שעשוי לאחסן חפצים נוספים, מה שיהיה נוח לאחסון ויגרום לחדר הנוער להיראות מסודר יותר. הדגמים של ספות אלה, הם בבדי ריפוד עליזים או מאופקים, כך שכדאי כי אם מדובר על ספת אירוח נפתחת שמיועדת לחדר הנוער או הילדים יש לבחור אותה בקפידה, מה שישדר הרמוניה ועיצוב פנים נכון בחדר.

ספות נוחות גם עבור דירת סטודנטים

סטודנטים רבים, נוהגים לרכוש ספות נפתחות, היות והן נוחות ואינן גוזלות מקום. דירות של סטודנטים, הן דירות קטנות או שכמה סטודנטים שוכרים אותה על מנת לחסוך. גם הריהוט בדירות אלה חייב להיות מחושב ולכן, רכישה של ספה נפתחת חייבת להתאים גם לדירות הבאות שאליהן יעברו הסטודנטים. המחירים של ספות אלה הם נוחים, כך שניתן להתאים ספה לכל כיס, אם לסטודנטים, למשפחה המעוניינת בספה זו שהיא גם מעוצבת וגם נוחה לאירוח בחדר האורחים או אפילו ספות לסלון שניתן יהיה לפתוח אותן ללינה של אורחים שהגיעו אלינו מרחוק.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תכנון מס שבח
מס שבח הינו מס שמשלם בעל נכס שמכר את הנכס ברווח. כאשר מחיר המכירה של נכס גבוה יותר ממחיר הקנייה...
קרא עוד »
אוג 01, 2022
כיצד מעריכים שווי נכס
תוהה כמה הבית שלך או הבית שאתה רוצה לקנות - באמת שווה? התשובה קצרה וקלה: בית שווה כל מה שמישהו ישלם...
קרא עוד »
פבר 11, 2020
עיצוב קיוסקים – למכור יותר בעזרת עיצוב
מי שבחר לפתוח קיוסק, עשה מהלך נבון, שכן קיוסק הוא חנות נוחות קטנה שהשכירות שלה אינה גבוהה במיוחד, אבל...
קרא עוד »
ספט 02, 2019