משחזרים את העבר: רסטורציה של רהיטים

רסטורציה של רהיטים
רסטורציה של רהיטים

הרהיטים של פעם לא נראו כמו הרהיטים של היום. הם היו הרבה יותר כבדים, הן מבחינת המשקל החיצוני שלהם והן מבחינת העיטורים הכבדים, הגילופים וכל מה שהרכיב את הרהיט. היו אלו רהיטים מפוארים ומושקעים ממש והם גם היו הרבה יותר חזקים מהרהיטים שיש לנו היום. את תבקרו בבית של סבתא, גם זו שכבר החליפה את הרהיטים שלה לרהיטים מודרניים, תגלו כי בכל זאת יש לה פה ושם כמה רהיטים ישנים שעדיין מחזיקים מעמד. אם אלו כיסאות טובים ונוחים באופן מפתיע אם זהו ארון חזק, מזנון או כל רהיט עתיק אחר.

אז נכון שהרהיטים הללו עדיין חזקים וטובים. אך לא פעם הם כבר ממש לא נראים במיטבם. שיני הזמן נוגסים באותם הרהיטים והופכים אותם לחסרי יופי וחן.

משחזרים את העבר: רסטורציה של רהיטים

אז כאן אנחנו מציעים את האפשרות של חידוש הרהיטים באמצעות סדנאות נגרות. אפשר בהחלט לקחת רהיט ישן שהזמן לא עשה או חסד ולחדש אותו. לטפח אותו, לתקן את הליקויים שנוצרו בו עם הזמן ופשוט להפוך אותו לחדש במראה ישן.

כאשר אנחנו מדברים על רסטורציה של רהיטים אנחנו למעשה מדברים על החזרת עטרה ליושנה של מוצר שיחזור להיראות ממש כמו חדש. אך החידוש לא יפגע במראה העתיק של הרהיט. המראה הישן יישמר היטב כאשר יתבצע שחזור של המקורות החיצוניים שלו הן מהבחינה הצורנית והן מהבחינה החומרית עד כמה שהדבר יתאפשר.

מפתיעים את סבתא

רוצים להפתיע את סבתא במתנה מיוחדת ומרגשת? אין כמו לשחזר עבורה את הנוסטלגיה. קחו רהיט כלשהו שהשתמר משך כל השנים, רהיט שהיא משמרת עדיין באדיקות או רהיט דומה שהיה בביתה והוא נמכר כעת בחנויות יד שנייה או חנויות הענתיקה, העבירו את הרהיט לטיפול רסטורציה מקצועי ותגלו איך תוך זמן קצר לקחתם את החפץ העתיק שכבר איבד לגמרי את חינו והפכתם אותו למוצר חדש וחדיש לגמרי.

לא תאמינו איך בפעולה קלה ופשוטה כל כך הצלחתם לרגש כל כך את סבתא שתשמח בחפץ החדש – ישן.

תגלו גם עד כמה המוצרים שלך פעם היו איכותיים ונוחים לעומת כל החידושים של היום!

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תאורה סולארית לגינה
תאורה סולארית לגינה היא דרך מצוינת להכניס את הטבע לגינה ולחסוך קצת כסף בחשמל. אורות סולאריים הם דרך...
קרא עוד »
נוב 27, 2022
דגשים לבחירת שואב אבק רובוטי
אם השמועה לא הגיעה לאוזניכם, ניקיון הבית נעשה על ידי רובוט וכמו שרבים קיוו, ציפו, דמיינו וחשבו, הדבר...
קרא עוד »
אפר 18, 2017
איך לבחור מיטה לנוער
מיטת נוער מהווה חלק בלתי נפרד מחדר הילדים וכאשר עומדים לפני ריהוט של חדר ילדים, צריך לקנות גם את...
קרא עוד »
נוב 04, 2021