איך לבחור ארונות לחדר שינה?

ארונות לחדר שינה

אם היינו צריכים לחלק את בני האדם על פי ארונות לחדר שינה, סביר להניח שהיינו מחלקים אותם לשלוש קבוצות עיקריות. קבוצה של אנשים אשר אוהבים להשתמש בארונות הזזה, קבוצה של אנשים שאוהבים להשתמש בארונות על ציר וקבוצה אחרת לגמרי של אנשים שמעדיפים בכלל שהארון שלהם יהיה בחדר נפרד, כלומר חדר ארונות ולא ארון בחדר שינה.

 ארונות לחדר שינה

אנחנו נתייחס במאמר זה רק לשתי הקבוצות הראשונות, שכן אנחנו באים לבדוק כיצד בוחרים ארונות לחדר שינה. כאן המקום להדגיש, אנחנו לא חייבים, מן הסתם לבחור דווקא ארונות, אנחנו יכולים לבחור גם שידות. אך סביר להניח שמרבית האנשים הבוגרים, בגלל שיש להם כמות בגדים גדולה וחלק מהם דורשים תלייה, אזי הם ישתמשו בארונות ולא בשידות או כל פתרון אחסון אחר.

אז כיצד בוחרים ארון לחדר שינה? יש כמה פרמטרים על פיהם אנחנו נבחר את הארון שלנו, אך לפני כן, אנחנו צריכים להחליט מה מתאים לנו יותר, ארון הזזה, ארון על ציר, ארון על חצי קיר, ארון על קיר שלם?

לגבי הנקודה האם יהיה זה ארון הזזה או ארון ציר, זה תלוי בשטח שעומד לרשותנו. אם מדובר על חדר מרווח וגדול, אנחנו יכולים להשתמש בארון ציר, אם זה חדר במידות מצומצמות, אז אנחנו יכולים להשתמש בארון הזזה, וזה יחסוך לנו קצת שטח.

זה נכון לגבי השאלה אם להשתמש בארון קיר או חצי קיר. אם יש לנו מספיק מקום ואנחנו צריכים ארון על קיר שלם, אין סיבה שלא נשתמש בארון כזה. אם אין לנו מקום, אנחנו יכולים להשתמש בארון על חצי קיר.

אחרי שבחרנו את סוג הארון, נבחר את המאפיינים שלו. רצוי שהארון יהיה עשוי מעץ מלא, זה הרבה יותר איכותי ויחזיק מעמד הרבה יותר זמן. כמו כן, רצוי מאוד שהארון ישלב בתוכו, מדפים, מגירות, עמוד תלייה, וכן שטח פנוי לצורך שימוש של פריטים שונים שאי אפשר להציב בשום צורה אחרת.

החלוקה בין השטחים, תהיה על פי המאפיינים שנרצה לאכלס בארון, בכל אחד מהחלקים שלו.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לתכנן מטבח מעוצב?
רוצים לדעת שאתם עושים כל מה שצריך על מנת לתכנן מטבח מעוצב בצורה כזו שתוכל להשתלב בצורה נפלאה בביתכם?...
קרא עוד »
פבר 28, 2021
רהיטי עץ
עיצוב הבית הוא דבר שאנשים רבים מייחסים אליו חשיבות ולכן הם דואגים שהבית שלהם יהיה מעוצב בקפידה...
קרא עוד »
נוב 24, 2022
עגול, מרובע או מלבן. איזה שטיח יתאים יותר לסלון?
אם יש לכם חשק עז לשדרג והלביש את הבית, שטיח יעשה את העבודה וידאג לכם לאווירה נעימה וחמימה. שטיח עגול,...
קרא עוד »
אפר 01, 2022