כיסוי לכסאות

אחרי שנים שאנחנו נמצאים עם אותן הכיסאות בבית, או כאשר הילדים מתחילים ללכלך אותן לעיתים קרובות, מומלץ מאוד לנסות להלביש כיסוי לכסאות שלנו. מעבר למראה החדש שנקבל, נוכל לשמור על עורן או על בדן לאורך זמן.

כיסוי לכסאות

רבים בטוחים שהם יצליחו לשמור על הכיסאות שלהם לאורך זמן מבלי ללכלך אותן או מבלי שיקרעו ויהרסו. כמובן שאפשר לשמור על כיסאות לאורך זמן רב אבל כשיש ילדים קטנים בבית, או שהכיסאות נמצאים בסביבה חיצונית, כדאי לבחון כיסוי לכיסאות.

ישנם כיסוים מדהימים שניתן להלביש על הכיסאות ובכך לקבל מראה הרבה יותר חדשני ומושך, זאת מבלי להחליף את הכיסא. בחרו כיסוי לכיסא בצבעים מתאימים והתאימו אותם לנראות הבית.

בחרו משקל בד לכיסוי הכיסא

לא כל בד מתאים לכיסויים לכיסאות. ככלל, עדיף להימנע מבדי ריפוד כבדים מאוד כמו שניל וקטיפות מכיוון שהם עלולים לא להתאים לצורת הספה או הכיסא. אבל חוקים נועדו להישבר וחומרים אלה, יכולים להיות טובים למראה מחוייט ומובנה. 

אבל ככלל, בד כיסוי החלקה, צריך להיות, בדרך כלל, במשקל בינוני כדי להשתלב בקלות רבה יותר על הרהיטים שלכם.

בחרו סוג אריג וצבע

בבחירת כיסוי לכיסא מאתר קלי קלות, בחרו בד שארוג ותפור בחוזקה. בחרו גם צבע או דוגמה שלא יתנו לבד מתחת להופיע כלפי חוץ, אלא אם כן זה האפקט שאתה מחפשים. (אנחנו משערים שהטעם שלכם קצת יותר יצירתי מאפשרות זו..).

בחרו מרקם לכיסוי בד הכיסא

טקסטורות מעניינות, מוסיפות כל כך הרבה למראה ולתחושה של כל רהיט. שקלו את השימוש במרקם לפני שאתם מחליטים על הכיסויים שלכם. בד בעל מרקם כגון אריג, דמשק או ג'ינס, יכול להוסיף עניין ויזואלי, תוך עמידה בפני קמטים.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עבודות גובה בסנפלינג
בעולם המסחרי של ימינו, בו התחרות על לקוחות צמודה מאוד, תמונה שווה הרבה. סביבת עבודה מלוכלכת היא הדרך...
קרא עוד »
דצמ 22, 2014
סיבות חיוניות לשקול עורך דין מקרקעין
כאשר מנווטים בעולם המורכב של עסקאות מקרקעין, תפקידו של עורך דין מקרקעין הופך פעמים רבות למרכזי. בעוד...
קרא עוד »
פבר 11, 2024
איסכורית מבודדת
אפשר לומר שלאחרונה יותר אנשים מודעים ליתרונות שטמונים בשימוש באיסכורית לצורך בניית גגות במבנים מכל...
קרא עוד »
ספט 06, 2017