ריהוט משרדי

ריהוט משרדי
ריהוט משרדי

מה אתם באמת צריכים לדעת על הריהוט המשרדי שלכם? מסתבר שבימינו יש לא מעט מה ללמוד. הרהיט המשרדי הוא בראש ובראשונה מוצר ארגונומי. ישנם רהיטים המתאימים לקבוצת עובדים מסוימת וישנם רהיטים המתאימים לקבוצה שונה. בחלק מכסאות המשרד ישנן ידיות תמך ובחלקם לא. שולחנות משרדיים עשויים להיות אישיים או לשמש קבוצה רחבה. במאמר שלפניכם נלמד כיצד לגבש את הריהוט המשרדי המושלם לכל מטרה, החל מתכנון הארגונומיה ועד לרמה העיצובית.

על מבנה הרהיטים – פרטי מידע נדרשים

שולחנות – שולחנות משמשים כמעט לכל עבודה משרדית, החל מעבודה אישית ועד כינון ישיבה או התכנסות. כמובן שגודל השולחן קובע את הייעוד שלו. שולחן קטן ישמש מנהל או עובד בודד ואילו שולחן גדול המגיע עם אסופת ריהוט משרדי נלווית כמו כסאות וכונניות צד ישמש, קרוב לוודאי, לכינון ישיבות והתכנסויות או את מזכירת המשרד.

כסאות – נושא הידיות בצדדים הוא נדרש וחשוב במיוחד לקלדנים הזקוקים למנוחה של היד. כמו כן, מומלץ לבחור במשענת מתכווננת לעובד המקליד על מנת שיוכל לשנות ולייצב את התנוחה שלו בהתאם לפוזיציה בה הוא יושב. זאת, בשונה מכסאות מטבח, אורחים או המתנה שיכולים להיות קבועים, ללא חלקים מתכווננים.

יחס כסא שולחן – לכל שולחן שאתם קונים צריך להתאים כסא נמוך מספיק בשביל שגובה העיניים יפגוש את תחתית המסך. כל אופן ישיבה אחר, נמוך מכך ובוודאי גבוה מכך, יגרום לפזילות, לגב כפוף ולבעיות בעמוד השדרה. בדגשי הוראות הבטיחות בחברות הגדולות בארץ ובעולם מדגישים נושא זה בכל תדריך.

התקני אחסון – יש לבחור אותם בהתאם לייעוד: ניתן לבחור ארונות לאחסון חפצים אישיים וכלי עבודה, לצד ארונות המיועדים למסמכים, למשל כונניות תיוק עם חוצצים להצבת מסמכים המשמשים את המזכירה או את אחראי המסמכים בארגון.

על עיצוב הרהיטים – זה מה שצריך לדעת

עיצוב הרהיטים מבוסס הן על תצורת עיצוב והן על צביון. בגדול, כל יזם משרדי יגיע עם העדפות לגבי עיצוב ריהוט משרדי המועדף עליו. יש שיעדיפו רהיטים המדגישים את הצורה המרובעת ובפרט את זו המלבנית, החל מרגלי השולחן והכסא ועד מבנה ידיות הארון (או לחילופין, ארון ללא ידיות) והם מגשימים את חזון העיצוב הבורגני, בעוד מי שנוהים אחר ידיות עגולות, משענות כסא חצי קשת, כורסאות עם בטנה עגולה בקצוות וכד' – מגשימים את העיצוב הכפרי. בחירת רהיטים בצבעים כמו לבן, שחור או כסוף מקרבת את היזם לצביון מודרני בעוד רהיטים בצבעי עץ מגשימים את הצביון האותנטי.

צעדים אחרונים לפני שבוחרים הבחירה צריכה להתבצע בהדמיית מחשב של חנות ריהוט משרדי מקצועית. הדמיית מחשב זו מספקת לכם את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת על הרהיטים הנבחרים. מידות ופרספקטיבה הם פרטים שמופיעים באתר זה, אך לעתים לקוחות מתעלמים מהם בחשבם כי מה שהם רואים בתמונה הוויזואלית אכן מתאר את גודל הרהיט, ולא היא. על מנת להבטיח שהקצאת המקום נכונה אנו ממליצים לבדוק בשבע עיניים את המידות של המוצרים שאתם עומדים לקנות. ואם מדובר בתכנון עיצובי של חדר מאד קטן או מאד גדול, מומלץ שהפרזול, הצדודיות וכל רכיב חיצוני אחר על הרהיט יהיה עבה ביחס ישר לגודל החדר כדי למנוע בליטות או אי התאמות מיותרות.

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אקווריומים מיוחדים לצרכים שונים
הוספה של אקווריום לחדר על מנת לשדרג את העיצוב או להוסיף אווירה מיוחדת ונעימה היא בחירה פופולארית...
קרא עוד »
יונ 03, 2017
5 שיקולים בבחירת תמונות לחדרי ילדים
בשנים האחרונות, טרנד תמונות לחדרי ילדים חוזר אלינו בגדול וניתן למצוא מגוון רחב של סוגי תמונות.בכתבה...
קרא עוד »
פבר 15, 2021
ייעוץ מומחה: שיקולים חיוניים לפינוי חפצים ישנים
בתור סמכות ותיקה בארגון הבית ובניקיון, אני כאן כדי לספק תובנות שלא יסולא בפז לגבי תהליך פינוי חפצים...
קרא עוד »
פבר 19, 2024