מה חשוב לבדוק כשבוחרים כלים סניטריים לאמבטיה?

כלים סניטריים יוקרתיים

חדר האמבטיה ממלא מדי יום תפקיד חשוב בחיי כולנו. זהו החלל שבו אנו מטפלים בגוף שלנו, דואגים לבריאותו ולמראה נאה וגם מתקלחים ומתרעננים. לכן הוא דורש השקעה רבה ומאמץ כדי שהשימוש בו יהיה תקין וללא תקלות מיותרות אשר עלולות להעיב על חיינו. כאשר מדברים על כלים סניטריים, מתכוונים למעשה לכל מה שקשור בניקיון הגוף – אסלות ומיכלי הדחה. אלה ממלאים תפקיד חשוב במיוחד שכן הגישה אליהם חייבת להיות נוחה ובטוחה לכל דיירי הבית, וסור שתסכן ילדים או מבוגרים. לכן יש להקדיש תשומת לב ומחשבה לפני רכישת הכלים ולוודא שהם בטיחותיים וגם אסתטיים ומשתלבים היטב בחדר האמבטיה, כלומר פונקציונליים.

שיקולים ברכישת כלים סניטריים

בשוק ישנו מגוון של כלים סניטריים יוקרתיים ולכן יש לבצע התאמה לחלל חדר האמבטיה, לצבעים ולמידות שלו. לפני הכל אתם חייבים להיות בטוחים שאין בעיה של מידות והפרעה לתנועה השוטפת בחדר האמבטיה. הכלים העיקריים הם אסלות, מיכלי הדחה (ניאגרות) ואגניות. תוכלו לבחור בין אסלות ומיכלי הדחה גלויים וסמויים, בהתחשב בגודל התקציב ובהעדפה אישית. אסלות סמויות נחשבות יוקרתיות מפני שרק המושב גלוי וכך נחסך שטח שאפשר לנצל לצרכים אחרים, אבל מחירן גבוה בהרבה מאשר אסלות רגילות והן קשות מאוד לתיקון עצמאי בעת נזילות, ולכן יש לקחת בחשבון את הצורך בהזמנת אנשי מקצוע בשעת מצוקה. את האגניות כדאי לקנות רק כאשר במקחון אין שיפוע שמסיט את המים לצינור ניקוז. גודל האגנית וצבעיה ייקבעו לפי החלטתכם.

פנייה לחברה אמינה

את הכלים הסניטריים רצוי לרכוש אך ורק מחברה אמינה באתר https://bathline.co.il, אשר יכולה להציע לכם כלים ברמה הגבוהה ביותר, וגם שירות הוגן במחירים שעומדים במגבלות התקציב שהגדרתם למטרה זו. 

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עוברים לדירת גן: זה הציוד שאתם חייבים לרכוש
דירת גן מספקת לנו הרבה מאוד אפשרויות ייחודיות שאל נוכל למצוא בשום מקום אחר. גיבשנו עבורכם...
קרא עוד »
מרץ 18, 2020
וילונות גלילה
וילונות מאז ומתמיד היו פתרון לשמש ועיצוב דקורטיבי לבית המקנה תחושת חמימות בעת כניסה לבית ופתרון לשמש...
קרא עוד »
יונ 06, 2019
למה אנחנו צריכים נוטריון לרוסית
כולם יודעים, בישראל ישנה עליה גדולה מאד מרוסיה (לא בשנים האחרונות, אלא באופן כללי כמדינה שקולטת עליה...
קרא עוד »
אפר 24, 2018