איטום קירות חיצוניים בהתזה – יתרונות

הקירות החיצוניים של הבית הם החלק החשוב ביותר בבית. הם צריכים להיות מוגנים היטב מפני מזג האוויר ומפני כל נזק אפשרי. בעבר היה נהוג להשתמש בחומרי איטום קירות חיצוניים. חומרים אלה לא היו טובים מספיק עבור סביבות בטמפרטורה גבוהה ולעתים קרובות לא היו יעילים נגד לחות ועובש. סוג החומר שבו אתה משתמש לאיטום הקירות החיצוניים שלך תלוי בתקציב שלך, באקלים ובאזור שאתה גר בו.

שיטות איטום נפוצות:

בעבר איטמו קירות חיצוניים באמצעות זפת או בטון. כיום, אנו משתמשים במגוון חומרים שונים כדי לאטום אותם. לזפת ולבטון יש חסרונות משלהם. זפת אינה ידידותית לסביבה כמו חומרים אחרים כמו פלסטיק או פיברגלס. . כמו כן, זפת אינה חזקה במיוחד וניתן לחדור בקלות על ידי לחות. זפת גם מפיצה ריח רעיל כאשר היא באה במגע עם אוויר לח. השימוש בזפת כאטם לקיר חיצוני אינו אידיאלי מכיוון שהוא יוצר יותר חומרי פסולת ממה שאנו צריכים להשתמש בבתים שלנו. בטון הוא הבחירה הטובה ביותר עבור אטמי קירות חיצוניים, מאז שהיה תחילת שנות ה-60 (זמינים סוגים חדשים יותר). בטון אינו משחרר גזים רעילים ואינו מייצר ריחות במהלך חיי האיטום. הבחירות הטובות ביותר עבור אטמי קירות פנים הם פיברגלס או פלסטיק. פיברגלס יקר יותר מפלסטיק, אבל עדיף על זפת מבחינת ביצועים ואריכות ימים. עם טכניקות בנייה מודרניות, אפשר גם להשתמש באיטום בהתזה.

מהו איטום בהתזה?

הטכניקה פשוטה מספיק, אבל זה יכול לקחת זמן גם כן. מדובר בהתזה של צבע מסוג מיוחד שיש לו זיקה למשטח עליו הוא מוחל. הצבע מתייבש ונקשר עם המשטח ויוצר מחסום עמיד למים המגן מפני חדירת מים וצמיחת עובש. . חשוב לציין שזה לא תיקון מיידי ויכול לקחת עד כמה חודשים של עבודה קשה ברמת המתקן. אם אתה ממהר, שקול לשכור חברה המתמחה באיטום מים. היתרון של שיטה זו היא מהירות העבודה, איכות העבודה, החומר אינו מפיק ריחות ולא מזיק לתושבים ולסביבה.

קראו עוד בפורטל איטום >>>

אביזרים לבית אלומיניום ארונות לבית ביטוחים לבית דלתות וחלונות חימום וקירור לבית כללי לגינה ולחצר למטבח נדל"ן עיצוב פנים ואדריכלות רהיטים לבית שיפוצים וניקיון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדריך לשדרוג חדר אמבטיה
הרבה פעמים אנחנו נוטים להסתכל על חדר אמבטיה כחדר פשוט, חדר שאין צורך לעצב אותו בצורה מיוחדת או לשדרג...
קרא עוד »
נוב 21, 2017
גידול ירקות למתחילים
למה לגדל ירקות לבד, אתם שואלים? מה דעתך ליהנות מהירקות והפירות הטובים ביותר שאי פעם אכלת? אם מעולם לא...
קרא עוד »
נוב 27, 2022
למה חשוב לעשות בידוד גגות?
מזג האוויר בישראל, כידוע, נוטה להיות חם במרבית ימות השנה, כאשר בתקופה קצרה בין אוקטובר לפברואר,...
קרא עוד »
אפר 24, 2017